UaEn
Show text
Show map
Immerse yourself in history for at least a few hours. Feel like a scientist-inventor in a time machine. Be inspired by the creations of past eras. This is exactly what you can feel when you look in the museum of Kyiv.

Державний музей авіації ім. О. К. Антонова

Наймолодший і водночас найбільший історико-технічний музей країни. Він почався всього лише з 30 бортів, а сьогодні ДМА володіє експозицією більше ніж 80 літаків і гелікоптерів різних часів. 

Share
Show on map

Пирогово

Національний музей народної архітектури та побуту України «Пирогово» дозволяє здійснити мандрівку в часі та на власні очі побачити, як виглядали різні куточки України кілька століть тому. Всього за один день можна пройтися стежками всіх регіонів та ознайомитися з побутом наших предків просто неба. Тут є і будинки, що зводилися не роками як сучасні ЖК, одяг, побутові лайфхаки, якими користувались у доінтернетні часи та які вижили. 

Share
Show on map

Музей мікромініатюр Миколи Сядристого

На світі існують усього два музеї мікромініатюр – у Києво-Печерській лаврі та в карликовому гірському князівстві Андорра. Тож не чекайте відкриття кордонів та на власні очі подивіться підковану блоху у 20 разів меншу за макове зерня, троянду у волосині, караван золотих верблюдів у вушці голки та портрет балерини Плісецької на вишневій кісточці. І це лише мікроперелік тих дивовижних речей, які можна побачити в Музеї мікроскопічної мініатюри в Києво-Печерській лаврі.

Адреса: Київ, вул. Лаврська, 9 (територія національного заповідника «Києво-Печерська лавра», корпус 5).

Share
Show on map

Літературно-меморіальний музей М. Булгакова

Саме тут з 1906 по 1919 роки пройшло юнацьке і студентське життя Булгакова. Сюди він також повернувся з фронту Першої світової війни. Тут же працював лікарем і приймав пацієнтів. Саме цей дім став центром сюжету першого роману Булгакова «Біла гвардія» та п’єси «Дні Турбіних». 

Адреса: Київ, Андріївський узвіз, 13 А.

Share
Show on map

Національний музей історії України в Другій світовій війні та монумент «Батьківщина-мати»

Національний музей історії Великої Вітчизняної війни за своїми розмірами вважається одним з найбільших в Україні, оскільки його експонати розташовані в 16 залах, які займають загальну площу 5000 
кв. м. Тут представлено понад 15 тисяч предметів, причому в експозиції значний акцент зроблено на символіці та образах, що доповнюють концепцію музею.

Головну будівлю комплексу увінчує візитівка Києва – монумент «Батьківщина-мати». Пам’ятник вражає своєю грандіозністю. 
Фігуру жінки зі щитом і мечем у руках установлено на конусному п’єдесталі 40-метрової висоти (загальна висота – 102 м, вага близько 500 т), висота скульптури – 62 м. Загальний фонд музею складають близько 400 тис. музейних предметів.

Share
Show on map

Національний заповідник «Софія Київська»

У 1990 р. Софійський собор з комплексом монастирських споруд ХVІІІ ст. на його території включено до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Фондові колекції заповідника нараховують понад 80,0 тис. одиниць: це археологічні колекції, предмети декоративно-прикладного мистецтва, унікальні архітектурні проєкти різних років, велика колекція фотоматеріалів тощо. 

Share
Show on map

Музей історії туалету

Навіть цій незамінній у побуті споруді потрібен музей. Загальна кількість виставлених у музеї унітазів складає близько 3 сотень експонатів, які занесені до «Національного реєстру рекордів України» і Книги рекордів Гіннеса за «найбільшу колекцію сувенірних унітазів у світі». І повірте: після цього музею ваше життя стане трошки інакшим. 

7
Share
Show on map

Музей води

Музей розташований у відновленій вежі київського водогону та підземному резервуарі. 
Завітайте сюди, щоб дізнатись, як влаштована система водопроводу, історію міських сполучень та споруд, підвищити обізнаність щодо цінності водних ресурсів, залучення громадян до пізнавально-розважального знайомства з властивостями та особливостями використання води. 

8

Water Museum

1В Mykhailo Hrushevskoho St

Share
Show on map

Музей історичних коштовностей України

Є філіалом Національного музею історії України. В експозиції музею представлено ювелірні вироби доби бронзи, кіммерійців, скіфів, античних майстрів, сарматів, давніх слов'ян, часів Великого переселення народів та Давньої Русі. Також ви можете познайомитися з витворами українських майстрів 16 - початку 20 століття, ювелірів Німеччини, Польщі, Росії, Франції, Великобританії, Австрії.

Share
Show on map

Музей «Становлення української нації»

Це перший в Україні інноваційний музей історії, де минуле поєднується з сучасними технологіями. За 1,5-2 години ви зможете ознайомитися з багатовіковою історією української нації. Пройшовши через 25 експозицій, ви побачите сюжети з абсолютно реалістичними 3-D фігурами видатних постатей: королів та гетьманів, військових та вчених, артистів та спортсменів.

Share
Show on map

Перелік базується на рекомендаціях туристів та відвідвідувачів платформи Tripаdvisor. 

Review Organizer reviews 0

No review
UaEn
Join Us on Our Social Networks