UaEn
Закінчено

Дата та час

Add to calendar
ПТ 27 вер 19:00-21:00

Ціна

Ціна

90+ грн

Алея Героїв Небесної Сотні, 1, Жовтневий палац, Київ, Київ

В соцмережах

Про подію

27 вересня на сцені Міжнародного центру культури і мистецтв Федерації профспілок України (Жовтневий палац) найвідоміша балетна легенда П.Чайковського «Лебедине озеро» у постановці хореографа, головного балетмейстера Академічного театру «Київ Модерн-балет» Раду Поклітару (Radu Poklitaru)

У виставі хореографа Раду Поклітару, задум якої виношувався тривалий час, абсолютно змінено сюжет. Це не звична казка про Принца, який зустрів і покохав дівчину, перетворену злим чарівником на лебедя. Автор створює балет-притчу, балет – роздум про неможливість жити, зраджуючи своєму істинному єству. Існування у чужій подобі, проживання не свого життя і долі – це страшний вирок. Маленький лебідь, проти своєї волі перетворений на хлопчика, має пройти через страждання, удари долі. Кохання приходить до нього лише в примарних снах. Врешті він отримує свободу, але запізно – нитка життя обірвалася.

Мова сучасного танцю, якою оповідається цей балет, допомагає домогтися яскравого співпереживання глядачів. Фантастичні декорації, створені сценографом Андрієм Злобіним, занурюють нас у фантасмагоричний світ двору Ротбарта – «доктора Франкенштейна», який вміє на операційному столі переробляти сутності живих істот. Костюми художника Ганни Іпатьєвої дають можливість артистам надзвичайно точно й образно створювати, як образи людей з оточення Ротбарта, так і містичних ельфів-лебедів із снів головного героя.

Афіша подій Жовтневий палац

Відгуки Відгуки про організатора 0

Залиште свій відгук

Поруч з Балет "Лебедине озеро" Раду Поклітару

Культура
Культура

Українці на Монмартрі. Виставковий проєкт

Дата та час

Add to calendar
СР 01 тра 11:00-18:00
UaEn