UaEn
Закінчено

Дата та час

Add to calendar
ВТ 06 гру 12:00 - НД 08 січ 18:30

Київ

Про подію

«Хай буде свято, світло і тепло!» — це напрочуд актуальне побажання співзвучне новому святковому проєкту Музею історії міста Києва й організації Folk Ukraine. Це відправна точка чудової ініціативи — встановлювати ялинки-копії Головної Ялинки Країни біля Музейно-виставкового центру Музею історії міста Києва. Сьогодні нам як ніколи бракує світла, тепла і, звісно, свята, й ми сподіваємося, що нам вдасться на якусь мить подарувати казку усім киянам і гостям міста.

«Ми постійно наголошуємо, що Музей історії міста Києва — Твій Музей, адже прагнемо бути місцем зустрічі та, можливо, першого знайомства з історією української столиці, місцем, де поділяють любов до мистецтва класичного та сучасного, місцем, де шанують пам’ять та звісно місцем, де радіють. Цього року ми дуже хочемо, щоб Музейно-виставковий центр став місцем, де світло та тепло, де кожен зможе відчути дух свята та сповниться вдячності до українських захисників», — коментує старт проєкту генеральна директорка Музею Діана Попова.

Вперше біля Музейно-виставкового центру Музею історії міста Києва встановлять ялинку. Вперше у виставкових просторах нам вдасться пригадати, здається такий далекий, мирний 2021 і навіть післямайданний 2014. Вперше ми бажатимемо всім близьким і друзям світла, тепла та перемоги.

У світлі та теплі Музейно виставкового центру презентують вертеп, який був окрасою святкової локації 2021 року, а також офорти Костянтина Калиновича, витинанки Наталії Корф-Іванюк, графіку Марини Ващенко, а також живопис Ігоря Прокоф’єва, Інни Пантелемонової, Павла Македонського, Анатолія Варварова, Тетяни Русецької, Наталії Петренко-Літвінової та Ірини Федоренко. У межах виставки представлять також унікальні арт-об’єкти, створені художниками на зрізах першої живої Головної Ялинки, встановленої на Софійській площі у 2014 році.

Період зимових свят  — це час сміливо мріяти, сподіватися на краще та вірити у втілення найзаповітніших бажань. Цього року вся Україна мріятиме про перемогу та продовжить щодня уклінно дякувати своїм Захисникам. Без надійного захисту неможливо було би навіть мріяти про свято, тож чергове нагадування про оборонців України закладене в дизайні цьогорічної ялинки, як зазначає засновник організації Folk Ukraine Ігор Добруцький: «Україна за девʼять місяців війни стала символом незламності та боротьби за свободу для усього цивілізованого світу. Синьо-жовті кольори майорять у різних куточках планети на знак підтримки життя і засудження смерті, яку несе із собою війна. Ялинка 2023 як символ незламності та віри в перемогу. Саме цими сенсами ми хочемо наділити нашу ялинку, загорнувши її синьо-жовтими вогниками та встановивши ангелів-охоронців біля  її основи».
 

Виставка «Хай буде свято, світло і тепло!» триватиме з 01 грудня 2022 до 8 січня 2023
Графік роботи згідно графіку роботи МВЦ: щодня з 12:00-19:00, каса працює з 12:00 до 18:30
Вартість квитків: 100/80 (повний/пільговий)
Місце: Музейно-виставковий центр Музею історії міста Києва, вул. Богдана Хмельницького, 7

 

Відгуки Відгуки про організатора 0

Залиште свій відгук

Поруч з Хай буде свято, світло і тепло!

Концерт
Музика
Концерт | Музика

Скай

Дата та час

Add to calendar
СБ 11 лют 18:00-20:00
UaEn