UaEn
Закінчено

Дата та час

Add to calendar
ЧТ 24 лис 17:00 - НД 18 гру 17:15

Адреса

Національний музей Тараса Шевченка бул. Тараса Шевченка, 12

Телефон

Call

(044) 234-25-56

Посилання

Сайт

Сайт

Про подію

24 листопада о 17:00 в атріумі Національного музею Тараса Шевченка відбудеться відкриття виставки скульптури та цифрового мистецтва Ігоря Гречаника "На межі сприйняття".

Скульптура Ігоря Гречаника створює особливий простір навколо себе – зовнішні пластичні метаморфози підводять до змін внутрішніх, неочевидних, але не менш важливих та значимих. Перед глядачем постає у своїй самобутній неоднозначності внутрішня сторона буття. І роботи митця дають можливість вибору широти фокусу сприйняття: охопити й увібрати у себе якомога більше чи вихопити лише частину, яка зараз резонує найбільше.

Величну скульптуру автор доповнює власними живописними, цифровими та анімаційними роботами, не бажаючи обмежуватися однією стилістикою чи напрямком. У такий спосіб він запрошує глядача до діалогу, що перебуває на межі різних видів мистецтва – на межі сприйняття, проте дає можливість сконцентруватися на сутнісному, відкинувши усе зайве і чужорідне.

Такий простір дивним чином взаємодіє з буремним світом навколо нас, коли звернення до внутрішнього є надважливим.

Ігор Гречаник зазначає: «Своїм мистецтвом я створюю енергетичну перспективу для структурування навколишнього жорсткого хаосу всесвіту і побудови в ньому гуманітарного простору, спрямованого в майбутнє».

Чи можна назвати Ігоря Гречаника художником майбутнього? Вочевидь, так. Запрошуємо вас відвідати виставку і переконатися у цьому.

Відгуки Відгуки про організатора 0

Залиште свій відгук

Поруч з Ігор Гречаник. На межі сприйняття

Історія
Суспільно-політичні
Виставка
Історія | Суспільно-політичні | Виставка
Виставка
Виставка

Виставка «Світи Григорія Сковороди»

Дата та час

Add to calendar
ВТ 31 січ 10:00-17:00
Виставка
Виставка
UaEn