UaEn
Закінчено

Дата та час

Add to calendar
ЧТ 21 лис 14:00-17:00

Ціна

Ціна

Потрібна реєстрація

Адреса

Київська міська державна адміністрація вулиця Хрещатик, 36, Київ, Україна, 01044

Телефон

Call

(044) 205-73-37

Телефон

Call

(097) 985-15-31

В соцмережах

Про подію

У рамках відзначення 6-ї річниці Революції Гідності запрошуємо 21 листопада до колонної зали КМДА на захід за участі українських та іноземних митців. Поєднання кіно, музики й фотографії.

Британський панк-режисер Філ Стронґмен представить документальний фільм “Kyiv Unbroken/Київ незламний” про Революцію Гідності. Стрічку присвячено подіям Майдану з листопада 2013-го до лютого 2014 року, митцям, які брали в них участь, і впливу революції на художників, фотографів, скульпторів, музикантів, кінооператорів та на Східну Європу загалом.
Стрічку знято в стилі поєднання кліпу, інтерв’ю та репортажу. Слоган – “Революція. Культура. Забута Європою війна”. Саундтреками до фільму стали пісні гурту "PaniValkova" та співачки Назгуль Шукаєвої.

Глядачі побачать роботи фотографа Володимира Шуваєва. Його світлини з Майдану увійшли в сотню кращих за 2014 рік за версією агентства AFP й були опубліковані по всьому світу. Нині працює з міжнародними неурядовими організаціями, зокрема з Організацією Об'єднаних Націй. Має власне фотоагентство, яке знімає різноманітні заходи, події, людей в Україні й закордоном. Один із героїв фільму “Київ незламний”.
Звучатиму музика у виконанні Влади Бучко, випускниці Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського. Музикантка, композиторка, художниця. Авторка курсів музичної та арт-терапії. Картини мисткині можна побачити на різних локаціях Києва. Її музичні твори звучать на українському телебаченні та радіо. Деякі музичні мініатюри Влади Бучко виконував президентський оркестр. Одна з героїнь фільму “Київ незламний”.

ПРОГРАМА:
14:00–17:00 – перегляд фотовиставки Володимира Шуваєва
14:00–14:30 – виступ піаністки Владислави Бучко та вітальне слово від Організаторів
14:30–15:40 – перегляд фільму “Kyiv Unbroken / Київ незламний” (тривалість 80 хв)
15:45–17:00 – Q&A: зустріч та дискусія з творчою групою: британським панк-режисером Філом Стронґменом, журналістом і фотографом Володимиром Шуваєвим, піаністкою й художницею Владиславою Бучко та ін.

Захід організовано Департаментом суспільних комунікацій Київської міської державної адміністрації, Національним меморіальним комплексом Героїв Небесної Сотні – Музеєм Революції Гідності.
Вхід на захід вільний, але необхідно зареєструватися: https://cutt.ly/zeDRtij

Довідкова інформація: +38 097 985 15 31

Відгуки Відгуки про організатора 0

Залиште свій відгук

Поруч з «Київ незламний». Мистецький захід – кіно, фото, музика

Культура
Розваги
Романтика
Майстер-клас
Музика
Культура | Розваги | Романтика | Майстер-клас | Музика

Вечори старовинних танців. Танці XIXстоліття

Дата та час

Add to calendar
НД 03 бер 23:00-07:00
UaEn