UaEn
Закінчено

Дата та час

Add to calendar
СР 22 тра 18:30-20:00

Ціна

Ціна

Потрібна реєстрація

Інформаційно-виставковий центр Музею Майдану, Майдан Незалежності, 2 (Будинок профспілок), Київ, Київ

Телефон

Call

(044) 290-80-17

В соцмережах

Про подію

У день 140-річчя від дня народження Голови Директорії, Головного Отамана військ і флоту Української Народної Республіки у столиці відбудеться відкрита лекція, під час якої розкажуть, ким був Симон Петлюра та хто такі “петлюрівці”.
Вхід вільний
Читатиме лекцію Валентина Піскун - доктор історичних наук, завідувач відділом джерелознавства новітньої історії України Інституту української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського НАН України.

22 травня 2019 року виповнюється 140 років від дня народження державного та громадсько-політичного діяча, журналіста, літературного і театрального критика, Голови Директорії, Головного Отамана військ і флоту Української Народної Республіки Симона Петлюри.

“Для російських і українських більшовиків, які захопили владу в Україні у 1921 році, найзапеклішим і непримиримим ворогом, який стояв на їхньому шляху до світового панування, став Симон Петлюра як лідер українців, як людина, віддана своїй справі й аскетична у особистому житті, як той, хто уособлював УНР в борні”, - розповідає Valentyna Piskun.

“Він повертається як символ боротьби за незалежність України. В час, коли українці знову, як і сто років тому, захищають свою свободу зі зброєю в руках, знову, як і сто років тому, від того ж ворога – Росії, Петлюра повертається до українців із забуття, і безмежного інформаційного моря брехні про нього”, - вважає Голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович.

Організатори: Український інститут національної пам’яті, Інститут української археографії та джерелознавства ім.М.С.Грушевського НАН України, Інформаційно-виставковий центр Музею Майдану.

Просимо заповнити електронну форму, щоб організатори змогли усіх зручно розмістити: https://forms.gle/8YLKgcJd5hHLoSmC6

Контакти: тел. (044) 290 80 17

Відгуки Відгуки про організатора 0

Залиште свій відгук

Поруч з Ким був Симон Петлюра

Історія
Виставка
Безкоштовно
Виставка
Безкоштовно | Виставка
Історія
Суспільно-політичні
Виставка
Історія | Суспільно-політичні | Виставка
Безкоштовно
Суспільно-політичні
Виставка
Безкоштовно | Суспільно-політичні | Виставка

Виставка "Щоденник екстреміста"

Дата та час

Add to calendar
ЧТ 01 гру 11:00-18:00
Історія
Виставка
Історія | Виставка
UaEn