UaEn
Закінчено

Дата та час

Add to calendar
СБ 17 гру 11:00 - СБ 07 січ 14:30

Ціна

Ціна

350-500 грн

Адреса

Київський Планетарій вул. Велика Васильківська, 57/3

Телефон

Call

(044) 338-19-91

Посилання

Сайт

Сайт

Про подію

В казковий новорічно-різдвяний час запрошуємо дітей та дорослих на святковий формат програм Київського Планетарію – програму «Космічний Новий рік» з улюбленими героями!

Особливість новорічної програми зумовлена унікальним поєднанням тематичних подій у форматі повнокупольних фільмів Київського Планетарію з розважально-театральними перформансами на новорічну тематику. Такий синтез діяльності Планетарію та мистецтва створить справжню атмосферу Нового року.

Програма включатиме три дійства, які чергуються між собою сценарійно, доповнюючи одне одного. Завдяки локаційним та технічним можливостям Планетарію святкові дійства проходитимуть і у фантастичному просторі фойє, і у серці Планетарію - Зоряній Залі, яка стане «Новорічним космічним порталом Надії, Добра, Віри в найкраще». Саме тут ви поринете в дивовижні пригоди героїв повнокупольних фільмів в форматі 360° з ефектом 3D, чарівно переміщуючись в «гравітаційний простір унікальної космічної ялинки для участі в захопливій «Новорічній космічній дискотеці».

До Ваших послуг яскраві фотозони, святкове кафе та тепла атмосфера свята!

Новорічна подорож відбудеться обов’язково, завдяки ресурсності Планетарію!

На проведення новорічного дійства не вплине відсутність централізованого енергозабезпечення, дякуючи власним джерелам енергії – світло буде завджи.

Відгуки Відгуки про організатора 0

Залиште свій відгук

Поруч з Космічний Новий рік. Дракоша і зникла зоря

Новий рік
Розваги
Новорічна ялинка
Новий рік | Розваги | Новорічна ялинка

Зимова країна на ВДНГ

Дата та час

Add to calendar
ПН 30 січ 10:00-21:00
UaEn