Завтра

Дата та час

Add to calendar
ПН 06 лип 11:00-23:00

Ціна

Ціна

Безкоштовно

Адреса

Український Дім, вул. Хрещатик, 2

Посилання

Сайт

Сайт

В соцмережах

Про подію

«Культоб’єкт» — проєкт-тизер дослідження фондової збірки Українського Дому та циклу майбутніх кураторських виставок. Він продемонструє різноманітність мистецького наповнення фондів, висвітлить феномен культу забування та наголосить на важливості спільної пам’яті для повноцінного розуміння себе та історії країни.

Важливою структурною одиницею ДП «Український дім» є сектор музейних фондів, який успадкував фондову колекцію колишнього Київського філіалу Центрального музею ім. В. І. Леніна. Крім того, за роки діяльності Українського Дому збірка доповнилася подарунковим фондом. Наразі у колекції представлені живопис, скульптура, графіка, народне декоративне мистецтво, книги, газети, листівки, документи, філателія, філокартія, фалеристика та інші об'єкти.

Фондова збірка Українського Дому — історична національна пам’ять, матеріалізована у мистецьких творах та артефактах епохи, як доказ та документ свого часу — помилок, здобутків, векторів уваги, особливого відчуття краси та сподівань, які необхідно знати, щоби розуміти з чого ми «складаємося» та хто ми є. Це пам’ять, яка потребує ревізії, дослідження, збереження та осмислення — як на професійному рівні, так і на особистісному.

У цьому проєкті ми будемо ділитися з вами фотографіями об’єктів з нашої фондової колекції та розкажемо про історію та особливості роботи музейного фонду Українського Дому. Наразі проводиться планове звірення фондів. Станом на 1 січня 2012 року фондова колекція музею складала 40 785 одиниць зберігання основного фонду та 30 586 одиниць допоміжного фонду.

Запрошуємо разом з нами відправитися у захопливі мандри історією Українського Дому як частини нашої спільної пам’яті, нашого спільного Дому.

Відгуки 0

Залиште свій відгук

Поруч з Культоб'єкт. Фондова збірка Українського Дому

Проходить зараз
Виставка

Виставка «Виміри рівноваги»

Дата та час

Add to calendar
НД 05 лип 09:00-18:00
Проходить зараз
Безкоштовно | Виставка

Заґратоване мистецтво. Виставка картин з колекції Порошенків

Дата та час

Add to calendar
НД 05 лип 10:00-17:45
Проходить зараз
Безкоштовно | Виставка

Антон Саєнко. Марево

Дата та час

Add to calendar
НД 05 лип 11:00-20:00
Проходить зараз
На вулиці | Виставка

Квіткове Сафарі. Співоче Поле

Дата та час

Add to calendar
НД 05 лип 10:00-20:00
Проходить зараз
На вулиці | Виставка

Живі дракони та Чарівні дерева

Дата та час

Add to calendar
НД 05 лип 10:00-21:00

Найближчі події

Офіційний веб-агрегатор
заходів і подій
м. Києва

вул. Хрещатик, 36, м. Київ, 01044
пн-чт з 9:00 до 18:00, пт з 9:00 до 16:45
Перерва з 13:00 до 13:45