UaEn
Закінчено

Дата та час

Add to calendar
СР 09 лис 12:00 - НД 04 гру 19:00

Ціна

Ціна

40-70 грн

вул. Богдана Хмельницького, 7, Київ

Посилання

Сайт

Сайт

Про подію

У Музейно-виставковому центрі Музею історії міста Києва триває унікальний виставковий проєкт «Made in Kyiv. Археологія повсякдення» присвячений середньовічному місту.

Це смілива спроба поєднання класичного наукового досвіду і сучасних музейних технологій. У його основі – речі княжої доби (Х-XIII ст.), які є характерними власне для Києва і виявляють самобутність життя містян. В експозиції представлено копії карбованих на Русі монет і гривень, ювелірних прикрас, творів сакрального мистецтва, предметів побуту і керамічного посуду, елементи одягу та особистого благочестя. Матеріальна культура, презентована 3D моделями та репліками музейних предметів, постає наче свідок епохи – свого роду маркер, через який розкриваються світоглядні, виробничі та побутові сюжети контрастного життя столиці.
Спеціальною частиною проєкту є дослідження і відтворення давніх технологій київських майстрів, представлене у динамічній формі з використанням 3D моделей, 3D друку, відео та анімації, покликане оживити навіки застигле історичне тло.

Вартість відвідування складає 70 ₴ для дорослих та 40 ₴ для пільгових категорій відвідувачів (учнів, студентів, пенсіонерів)

Відгуки Відгуки про організатора 0

Залиште свій відгук

Поруч з Made in Kyiv. Археологія повсякдення

ЗЛАМ - виставковий проект

Дата та час

Add to calendar
ЧТ 30 лис 12:00-18:00
Виставка
Виставка

Екскурсія виставкою “Назустріч свободі”

Дата та час

Add to calendar
ЧТ 30 лис 14:00-18:00

Азовсталь: нові сенси

Дата та час

Add to calendar
ЧТ 30 лис 10:00-18:00

Віртуальна 3D виставка "Іван Гончар. Збирач"

Дата та час

Add to calendar
ЧТ 30 лис 10:00-16:00
UaEn