Закінчено

Дата та час

Add to calendar
ЧТ 05 гру 19:00-22:00

Адреса

вул. Велика Васильківська, 103, Палац Україна, Київ

В соцмережах

Про подію

ТУР «50 РОКІВ" МАШИНЕ ВРЕМЕНИ "»

Нам здається, що вони були завжди. Ми просто пам'ятаємо їх так само довго, як пам'ятаємо самих себе. Тому часом сприймаємо, як належне.
Але ж насправді це диво!
Чи багато ви знаєте гуртів, які існують п'ятдесят років? Люди не завжди стільки й живуть...
До того ж, це справжні п’ятдесят. Не той випадок, коли музиканти “сяяли” кілька років у 70-х, потім довгі роки знати один одного не знали, а на честь ювілею зустрілись, щоб “зрубати по-легкому” – ні! Всі ці п'ятдесят років пройшли в постійних концертах і записах.
До того ж, це творчі п’ятдесят. Не той випадок, коли, побачивши ім'я на афіші, люди перепитують "а що, вони ще живі?". Одного разу засяявши на Олімпі, гурт нікуди з нього не зникав. У 2014 році про них було не менше розмов, ніж в 1974 і 1984. У їхній концертній програмі пісні з 1976 поєднуються з піснями з 2016 – і публіка разом із гуртом співає їх.
Це дійсно гурт, а не лідер та “статисти”. Вся трійка – Андрій Макаревич, Олександр Кутіков та Валерій Єфремов – не розлучаються вже сорок років. Разом з ними сьогодні на сцену виходять Ігор Хомич (гітара), Олександр Льовочкін (клавішні, бек-вокал) і Олександр Дитковский (труба, тамбурин, бек-вокал). Але і більшість колишніх учасників – не випадкові фігури, що промайнули в історії колективу на рік-два, а повноправні співавтори легенди, яскраві особистості, які залишили по собі яскравий слід.
Так, це трохи схоже на мильну оперу, але історія не може будуватися навколо одного героя, в ній завжди поєднується декілька сюжетних ліній.
Це "Машина Времени".
І зараз в її історії починається нова частина.
Весь ювілейний рік проходить в гастрольному турі, найбільш амбітному в історії гурту. Пригадуються вісімдесяті, коли команда давала двісті концертів на рік. Або кінець дев'яностих з навколосвітніх туром на честь тридцятиріччя... Зараз планується дещо ще більш грандіозне. З концертами не тільки в Європі, а також із виступами на п'яти континентах. І вже зараз зрозуміло, що подорож триватиме до кінця 2020.
І, звичайно, особливе місце в турі займає Україна. "Машина" вперше приїхала сюди на початку 80-х – і з того часу, здається, не було і року, коли музиканти не виступали б тут. Всі разом, або з сольними проектами. Енергія української публіки, її любов та емоційна щедрість – це те, заради чого хочеться повертатись знову і знову! І в 2019 році гурт знову знайде, чим вас здивувати.

Українське крило ювілейного туру «Машины Времени» включає в себе 5 концертів.

Зі сцени лунатимуть пісні всіх часів – з початку 70-х до нашого часу.
І ті, які прописані у нас в ДНК.
І ті, яких музиканти ще не написали, а ми ще не чули.
До зустрічі!
 

Афіша подій Палац Україна

Відгуки 0

Залиште свій відгук

Поруч з Машина Времени. 50 років

Концерт

Концерт Національного хору України ім. Верьовки

Дата та час

Add to calendar
ЧТ 24 вер 19:30-21:30

Найближчі події

Офіційний веб-агрегатор
заходів і подій
м. Києва

вул. Хрещатик, 36, м. Київ, 01044
пн-чт з 9:00 до 18:00, пт з 9:00 до 16:45
Перерва з 13:00 до 13:45