UaEn
Закінчено

Дата та час

Add to calendar
ПТ 20 січ 14:00 - ВТ 28 лют 19:00

Київ

Про подію

Торгово-розважальний центр Gulliver запрошує провести зимові свята разом та відвідати мультимедійне шоу для всієї родини «Україна всесвіту». Вхід для всіх безкоштовний за умови попередньої реєстрації

 

Ба більше, кожен зможе допомогти здійснити головне бажання маленьких мрійників, зробивши благодійний внесок до фонду «Таблеточки» на потреби онкохворих дітей. Зробити добру справу можна онлайн або на місці – в просторі мультимедійного шоу «Україна всесвіту».

«Ми запрошуємо відвідати неймовірну «Україну всесвіту» та допомогти втілити заповітне бажання маленьких мрійників. Адже різдвяні свята – час, коли мрії повинні здійснюватися», – розповідає Катерина Жураківська, маркетинг-директорка ТРЦ Gulliver.

Покази відбуватимуться щодня з 14:00 до 19:00, на 4-му поверсі ТРЦ Gulliver за адресою Спортивна площа, 1А, і триватимуть до кінця лютого. З детальним розкладом можна ознайомитися на сайті проєкту. 

Про шоу «Україна всесвіту». Завдяки сучасним технологіям – проєкції 360°, кінетичним інсталяціям і звуковим ефектам – глядачі повністю зануряться в космічний й символічний світ, у якому історія України відкриється по-новому.  

На прикладі знакових подій ми розкажемо, як викарбовувалися головні риси українців – космічність, мудрість і сердечність. І як об’єдналися ці риси в нашу унікальність – софійність.

Ви дізнаєтеся про сакральне значення Софії Київської та досягнення видатних українців, як-от: «ноосфера» вченого Володимира Вернадського, революційний винахід Миколи Амосова – клапан серця, а також багато іншого. 

Крім того, паралельно з відеосеансами гості зможуть відвідати виставку «Сади софійності», присвячену проєкту, ярмарку зі стилізованим мерчем від українських виробників, а у вихідні – тематичні майстер-класи з гончарства, мозаїки тощо. 

У разі централізованого знеструмлення ТРЦ Gulliver продовжує працювати у звичному режимі від резервного живлення. Під час повітряної тривоги сеанси будуть перенесені. Для безпеки відвідувачів на території комплексу передбачено укриття, що знаходиться на паркінгу Р-1 ТРЦ. 

Технічне втілення шоу отримало завдяки івент-компанії Meet Future Event та технічному партнеру – компанії Event Technology. Візуальний контент шоу «Україна всесвіту» створила компанія Magic Innovations, яка відома своїми світловими перформансами у світі. До слова, цього року креатори відповідали за новорічне LED-шоу на найвищому хмарочосі Бурдж Халіфа в Дубаї.

«Таблеточки» – найбільший в Україні благодійний фонд у сфері дитячої онкології, який з працює з 2011 року і надає допомогу дітям та їхнім сім’ям на кожному етапі лікування від раку. За час роботи фонду адресну допомогу отримали понад 6 500 сімей. Наразі під опікою фонду щомісячно перебувають 500 дітей — онкохворі діти, які лікуються в Україні, а також ті, хто був змушений виїхати за кордон на лікування. Фонд продовжує активну роботу під час війни, адже кожна перемога зараз на часі.

 

Відгуки Відгуки про організатора 0

Залиште свій відгук

Поруч з Мультимедійне шоу для всієї родини «Україна всесвіту»

Культура
Культура

Українці на Монмартрі. Виставковий проєкт

Дата та час

Add to calendar
СР 06 бер 11:00-18:00
Культура
Розваги
Романтика
Майстер-клас
Культура | Розваги | Романтика | Майстер-клас

Майстер-клас «Куманець з полімерної глини»

Дата та час

Add to calendar
СБ 09 бер 13:00-16:00
Майстер-клас
Майстер-клас

Майстер-клас «Ліногравюра на листівках»

Дата та час

Add to calendar
СБ 16 бер 11:00-14:00

Майстер-клас «Посиденьки з веретеном»

Дата та час

Add to calendar
НД 31 бер 12:00-15:00
UaEn