UaEn
Закінчено

Дата та час

Add to calendar
СБ 02 бер 17:00-19:00

Ціна

Ціна

150 грн

Адреса

Музей української діаспори вул. Князів Острозьких, 40-б

Телефон

Call

(044) 280-64-18

Про подію

На лекції ми поговоримо про особистість українського письменника і музиканта Гната Хоткевича, представника талановитої репресованої української інтелігентської еліти 1920-х – 1930-х років. Повернення до суспільної свідомості постаті Гната Хоткевича має загальнонаціональне значення, адже трагедія цієї непересічної особистості є частиною трагедії української літератури 1930-х років, переслідуваної, гнаної та розстрілюваної. Чверть століття після смерті письменника його ім’я не згадувалося, твори не друкувалися. Лише у 1966 році з’явилося двотомне зібрання його творів, найповніше з післявоєнних видань.

Його творчість досягла своїх вершин посеред гірського краю – зачарування загадковим світом Гуцульщини, гордістю та волелюбністю місцевого населення дали поштовх до змалювання історії становлення української нації у власних творах. Згадаємо також створений ним у селі Красноїлля “Гуцульський театр”, акторами якого стали місцеві мешканці.

Подія включатиме лекцію та розмову.
Лекторка: Наталія Василишина, філологиня, мистецтвознавиця.

Вартість квитка: 150 грн. (квитки можна придбати у касі музею перед подією).

Для нашого спокою і кращої організації події просимо вас зареєструватися:
https://forms.gle/KvBAUHsycapge5Mk8

“Поговоримо про” – це цикл лекцій про видатних українців, які працювали задля власного народу – в Україні та за її межами. Що значило для них бути українцями? І що значили вони для нашої держави, її культури та національної ідентичності? Пропонуємо вам познайомитися з обраними героями та поміркувати разом над їхніми життєвими виборами.

Відгуки Відгуки про організатора 0

Залиште свій відгук

Поруч з Поговоримо про... Гуцульський світ Гната Хоткевича

Культура
Культура

Українці на Монмартрі. Виставковий проєкт

Дата та час

Add to calendar
СР 01 тра 11:00-18:00
UaEn