UaEn
Закінчено

Дата та час

Add to calendar
СБ 10 вер 15:00-17:00

Ціна

Ціна

Безкоштовно

Адреса

Кінотеатр Ліра вул. Велика Житомирська, 40

Телефон

Call

(044) 272-41-00

Про подію

10 вересня 2022 року о 15:00 в кінотеатрі "Ліра" відзначаємо День українського кіно з документальною стрічкою Голлівуд над Дніпром. Документальний Фільм. - Unofficial режисера Олега Чорного за сценарієм Станіслава Цалика.

Фільм розповідає про мальовниче село Бучак на Канівщині, яке від 1950-х років завдяки режисерові Олександру Довженку стало своєрідним Голлівудом над Дніпром. Село та його околиці слугували знімальним майданчиком багатьох відомих кінострічок: «Українська рапсодія» (режисера Сергія Параджанова), «Вечір на Івана Купала» (Юрія Іллєнка), «Сон» (Володимира Денисенко), «Бумбараш» (Миколи Рашеєва та Аркадія Народицького), «Іванове дитинство» (Андрія Тарковського), «Поема про море» (Юлії Солнцевої за сценарієм Олександра Довженка) тощо.

Про маловідомі епізоди зйомок у Бучаку згадують учасники знімальних груп: Лариса Кадочникова, Раїса Недашківська, Микола Рашеєв, Михайло Іллєнко, Сергій Буковський, Олександр Денисенко, Сергій Якутович, Анатолій Барчук, Сергій Бржестовський, Михайло Ткачук та інші. Також спогадами про зйомки діляться мешканці села Бучак, які почасти брали участь у масових сценах.

У кінотеатрі "Ліра" відбудеться перегляд стрічки, а також розмова із його авторами.

Вхід на подію вільний.

Відгуки Відгуки про організатора 0

Залиште свій відгук

Поруч з Показ фільму "Голлівуд над Дніпром. Сни з Атлантиди"

Міні-курс з паяння для початківців

Дата та час

Add to calendar
СБ 13 лип 09:00-13:00
Культура
Розваги
Історія
Театр
Музика
Культура | Розваги | Історія | Театр | Музика

Я вернусь до своєї Вітчизни…

Дата та час

Add to calendar
СБ 13 лип 11:00-17:00
UaEn