UaEn
Сьогодні

Дата та час

Add to calendar
СР 17 сер 23:00-23:00

Київ

Посилання

Сайт

Сайт

Про подію

Музейно-виставковий центр Музею історії міста Києва презентує виставковий проєкт «Made in Kyiv. Археологія повсякдення» присвячений середньовічному місту.

Дати проведення: 08.07-24.08 

Це смілива спроба поєднання класичного наукового досвіду і сучасних музейних технологій. У його основі – речі княжої доби (Х-XIII ст.), які є характерними власне для Києва і виявляють самобутність життя містян. В експозиції представлено копії карбованих на Русі монет і гривень, ювелірних прикрас, творів сакрального мистецтва, предметів побуту і керамічного посуду, елементи одягу та особистого благочестя. Матеріальна культура, презентована 3D моделями та репліками музейних предметів, постає наче свідок епохи – свого роду маркер, через який розкриваються світоглядні, виробничі та побутові сюжети контрастного життя столиці.

Спеціальною частиною проєкту є дослідження і відтворення давніх технологій київських майстрів, представлене у динамічній формі з використанням 3D моделей, 3D друку, відео та анімації, покликане оживити навіки застигле історичне тло.

Вартість відвідування складає 70 ₴ для дорослих та 40 ₴ для пільгових категорій відвідувачів (учнів, студентів, пенсіонерів)

Відкриття виставки 8 липня з 17:00, вхід за вартістю квитка.

Контакти: Вікторія Новак +38(099)096 58 11 [email protected]

Відгуки Відгуки про організатора 0

Залиште свій відгук

Поруч з Виставковий проєкт «Made in Kyiv. Археологія повсякдення»

До дня незалежності (музей Л. Українки)

Дата та час

Add to calendar
СБ 20 сер 23:00-23:59

Виставка "De libertate

Дата та час

Add to calendar
НД 21 сер 14:00-17:00
UaEn