UaEn
Закінчено

Дата та час

Add to calendar
СБ 19 вер 16:00-18:00

Ціна

Ціна

Потрібна реєстрація

Музеї української діаспори, вул. Московська, 40-б, Київ

Посилання

Сайт

Сайт

Про подію

19 вересня в Музеї української діаспори  стартує новий культурно-освітній проект «Артисти діаспори. Згадати й відтворити».
Проект має на меті популяризувати життя й діяльність представників перформативного мистецтва (танець, театр, музика, практики руху), а саме українських діаспорян, або тих, хто свого часу працював на теренах України.
По суботніх вечорах з періодичністю двічі на місяць в музеї відбуватиметься лекція-презентація із перформативними та/або парцитипативними елементами. Кожна з лекцій познайомить учасників з біографією обраного мистця, зосередить увагу на одному чи кількох його творах і залучить відвідувачів до експерименту/воркшопу/обговорення ідей та методів. Кожен захід матиме тематичне частування.

Захід № 1
19 вересня, 16:00-18:00
Розширюючи свідомість. Фельденкрайз у просторі музею

Лекція-презентація: Лариса Бабій та Світлана Олексюк (30 хв)
Тренаж у залах експозиції: Лариса Бабій (60 хв). Для цього необхідно мати з собою килимок
Обговорення: (30 хв)

Що, як перенести заняття з тілесних практик у музейні зали? Чи змінить це наше звичне сприйняття творів музейної експозиції? Чи переформатує для нас простір музею та простір всередині нас? Метод усвідомленого руху Моше Фельденкрайза працює, як відомо, не тільки з рухом, а й із зором, слухом, можливо навіть смаком.

Після заняття всі учасники зможуть відвідати виставковий проект «Олександр Савченко-Більський у колі паризьких друзів», приурочений до 120-річчя з дня народження українського французького художника Савченка-Більського, а також ознайомитися з творами його паризьких друзів – українських емігрантів Миколи Кричевського та Миколи Глущенка.

Вартість участі – 150 грн. Обов`язковою є реєстрація та передоплата у розмірі 50 грн. за лінком:
Кількість учасників обмежена: 10 осіб. Участь у заході передбачає дотримання карантинних норм (наявність захисної маски та дотримання соціальної дистанції).

Відгуки Відгуки про організатора 0

Залиште свій відгук
UaEn