UaEn
Закінчено

Дата та час

Add to calendar
СР 30 лис 11:00 - СБ 31 гру 15:00

Ціна

Ціна

40-80 грн

Адреса

Мистецький Арсенал вул. Лаврська, 10-12

Телефон

Call

(044) 288-52-25

Посилання

Сайт

Сайт

В соцмережах

Про подію

У фокусі цієї виставки взаємозв’язки між землею, людиною, якій дорога ця земля, і продовольством, народженим із їхньої взаємодії.

З початку повномасштабного російського вторгнення в Україну ми бачимо, як забруднюються і отруюються наші чорноземи, зокрема на півдні та сході країни. У цій трансформації відлунює травма радянської індустріалізації — бездумне розорення степів і виснаження ґрунтів, що було наслідком внутрішньої сталінської колонізації та підпорядкованого статусу України. Сьогодні імперія вдається до тих самих засобів насильства та контролю, використовуючи землю та її плоди як знаряддя терору.

Історія тривалого насильства — Голодомору, геноциду та екоциду — трагічно знайома Україні. Проте нині йдеться про загрозу не лише для України, а й про глобальну екологічну й продовольчу безпеку. Війна проявила пов’язаність усього з усім: дуже різних земель і людей, які раніше мало знали одне про одного, рослин і людей, землі та їжі й людини з нею. Заблоковані порти, спалене зерно, розорена й отруєна земля в Україні, як помах крилець метелика, відчутні ще й далеко в інших місцях.

Зарадити насильству можна опором: політичним і воєнним. Сміливістю та здатністю протистояти. Однак не тільки цим. Ще одним важливим способом є турбота про землю та людей, що на ній мешкають та її захищають, та спроможність піднімати голос і самостійно розповідати власну історію.

На виставці будуть представлені роботи 16 українських художників та художниць: Катерини Алійник, Олександра Бурлаки, Каті Бучацької, Богдани Войтенко, Ксенії Гнилицької, Андрія Достлєва і Лії Достлєвої, Анни Звягінцевої, Нікіти Кадана, Жанни Кадирової, Алевтини Кахідзе, Катерини Лисовенко, Дарини Мамайсур, Еліаса Парвулеско, Антона Саєнка та Олени Турянської. Відвідувачі зможуть побачити роботи, створені протягом 2014–2022 років, а також ті, що були створені спеціально до виставки.

Графік роботи*:

Середа (11:00-15:00)
Четвер (13:00-18:00)
П’ятниця (16:00-19:00)
Субота (11:00-15:00)
Неділя (13:00-18:00)

*Мистецький арсенал буде працювати відповідно до графіка стабілізаційних відключень електроенергії у місті Київ. У випадку аварійних відключень електроенергії ми додатково повідомимо графік роботи у наших соцмережах.

Відгуки Відгуки про організатора 0

Залиште свій відгук
UaEn