UaEn
Закінчено

Дата та час

Add to calendar
ЧТ 15 гру 12:00 - НД 29 січ 19:00

Ціна

Ціна

50-100 грн

вул. Богдана Хмельницького, 7, Київ

Посилання

Сайт

Сайт

Про подію

Музейно-виставковий центр Музею історії міста Києва, Державний музей іграшки та київська колекціонерка ялинкових прикрас Марина Лук’янова презентують святкову виставку «Скарби різдвяної скрині».

Чи знаєте ви, з чого було створено першу штучну ялинку?
Чи чули ви про різдвяного павука? Чи бачили ви колись ялинку з гусячого пір‘ячка? Що нам відомо про традиції власне українського Різдва? Як за ялинковою прикрасою впізнати епоху?

Про усе це і є виставка «Скарби різдвяної скрині»

На вас чекають близько тисячі ялинкових іграшок, серед яких справжні раритети та предмети колекціонування, а також розповіді про маловідомі традиції українського Різдва, екскурсії та майстер-класи.

Виставка знайомить з історією ялинкової прикраси та зимових свят крізь століття, а представлені зразки колекцій включають найрізноманітніші ялинкові прикраси: фігурки з вати та пап’є маше, дротові іграшки, прикраси з тонкого скла ручної роботи, гірлянди, картонажні, лавсанові та пластикові іграшки, фабричні скляні ялинкові прикраси.

Справжніми скарбами представленої «різдвяної скрині» є іграшка віком понад півтора століття, яка датується 1850-ми роками; ялинкові прикраси кінця ХІХ ст., виготовлені в Німеччині, Бельгії, Греції, Чехії; богемські каркасні іграшки та стилізована ялинка початку ХІХ ст., вбрана «їстівними» іграшками та прикрасами з рогожки та свічками. 
Поряд з ялинковими прикрасами представлені раритетні різдвяно-новорічні листівки початку ХХ ст., вітальні новорічні листівки 1950-60-х років та листівки української діаспори 1940-70-х років.

Виставка «Скарби різдвяної скрині» триватиме з 15 грудня 2022 до 29 січня 2023
Графік роботи: щодня з 12:00-19:00, каса працює до 18:30
Вартість квитків: 100/50 ₴ (повний/пільговий)

Відгуки Відгуки про організатора 0

Залиште свій відгук
UaEn