UaEn
Закінчено

Дата та час

Add to calendar
ВТ 21 бер 11:00 - НД 09 кві 17:00

Ціна

Ціна

150 грн

Київ

Про подію

Національний музей "Київська картинна галерея" запрошує вас на виставку Майстерні формального мистецтва НАОМА «Відкритий простір. Хроніки переходу». 

Місто як вузол. Точка перетину реальностей та їх гравців. Територія, окреслена схематичним кордоном на карті, статична у своєму початку. Воно існує на рівні ідеї, згадок та стереотипів, необтяжене розвитком та комунікаціями.

Процеси та явища, які дротами пронизують місто, робить його динамічним. Напруга, яка пульсує у «венах» міста, стає більшою чи меншою в залежності від сили потоку інформації, комунікацій, розвитку технологій, проблем та їхніх вирішень, і, разом із тим, - самотністю. Житель міста потрапляє у точку сходу реальностей, які відбуваються тут і зараз.

«Відкритий простір. Хроніки переходу» – територія статики і динаміки одночасно, територія рефлексій молодих художників та їх викладачів на місто, комунікації, війну, ментальність, сучасність та їхні зміни. Митець створює зону діалогу: із собою, глядачем і містом.

Художники, які беруть участь у проєкті:

Анорує Дженніфер, Гладких Микита, Кирилюк Світлана, Колосов Валентин, Коротнюк Влада, Корпанець Катерина, Курзель Олена, Мачковська Євгенія, Паливода Анжеліка, Папушникова Тетяна, Розумна Анастасія, Рябоштан Владислав, Ульянчік Олександра, Шевченко Дарина.

Викладачі: Блудов Андрій, Твердий Анатолій, Цой Андрій.

Відгуки Відгуки про організатора 0

Залиште свій відгук

Поруч з Відкритий простір. Хроніки переходу

Культура
Культура

Українці на Монмартрі. Виставковий проєкт

Дата та час

Add to calendar
СР 01 тра 11:00-18:00

Українці на Монмартрі. Кураторські екскурсії

Дата та час

Add to calendar
НД 19 тра 15:00-16:00
UaEn