Закінчено

Дата та час

Add to calendar
СР 21 жов 19:00-21:30

Ціна

Ціна

Потрібна реєстрація

Адреса

Онлайн, Київ

Посилання

Сайт

Сайт

Про подію

Академічний театр «Київ Модерн-балет», за фінансової підтримки Український культурний фонд та ДЕПАРТАМЕНТУ КУЛЬТУРИ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КМДА), 21 жовтня 2020 р. презентує новий проєкт - сучасний балет «Маленький принц» на музику В.А. Моцарта та українських колискових для дітей та дорослих за мотивами твору Антуана де Сент Екзюпері. Це перша вистава театру, прем’єру якої глядач зможе побачити онлайн.

Постановником балету "Маленький принц" є Раду Поклітару Раду Поклітару (Radu Poklitaru) головний балетмейстер Академічного театру «Київ Модерн-балет», заслужений діяч мистецтв України.

У центрі вистави – нове прочитання історії про Маленького принца, про його уявлення цінності відносин двох індивідів, де кожна подорож новою планетою – глибинне розуміння сутності особистості. Це розповідь про перевагу простих речей і цінностей над суєтою та складністю «світу дорослих», про важливість дитинства, як головного періоду людського життя. Нова постановка театру «Київ Модерн-балет» нагадає дорослим, що за буденними справами, за нагромадженням матеріальних цінностей, вони забувають про духовні витоки, які відіграють важливу роль у процесі становлення особистості.

Трансляція вистави відбудеться 21 жовтня за сприяння платформи OpenTheatre.

Відгуки 0

Залиште свій відгук

Поруч з Вистава “Маленький принц”. Онлайн-прем’єра

Завтра
Безкоштовно | Театр

Онлайн-прем'єра вистави "Людина з..."

Дата та час

Add to calendar
ВТ 27 жов 20:00-21:40
Театр

Прем'єра! Вистава "Хлібне перемир’я"

Дата та час

Add to calendar
ВТ 01 гру 19:00-21:30
Культура | Театр

Opera Chornobyldorf

Дата та час

Add to calendar
СБ 31 жов 19:00-21:00

Найближчі події

Офіційний веб-агрегатор
заходів і подій
м. Києва

вул. Хрещатик, 36, м. Київ, 01044
пн-чт з 9:00 до 18:00, пт з 9:00 до 16:45
Перерва з 13:00 до 13:45