UaEn
Закінчено

Дата та час

Add to calendar
ЧТ 06 жов 11:00 - НД 30 жов 17:00

Телефон

Call

(068) 778-02-70

Посилання

Сайт

Сайт

Про подію

6 жовтня в музеї розпочинається виставка "Козак Мамай - душа правдива" з нагоди відзначення свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня козацтва та Дня захисників України.

Виставкова експозиція презентує близько 20 творів кераміки, художнього скла, різьблення та розпису на дереві, соломки, декоративного розпису, витинанки, батику з колекції музею із зображенням уславленого героя – Козака Мамая. Серед авторів – відомі українські митці Олександр Міловзоров, Єлизавета Миронова, Андрій Пушкарьов, Олег Машкевич, Петро Печорний та інші.

Зображення козака із бандурою набуло значного поширення на території України у XVIII – XIX ст. Українці малювали Козака Мамая на полотнах і на стінах хат, на дверях і віконницях, на кахлях, скринях, маленьких скриньках і навіть вуликах. Цей образ не втратив своєї популярності і сьогодні.

У Національному музеї українського народного декоративного мистецтва зберігається значна колекція зразків декоративного та образотворчого мистецтва із зображенням Козака Мамая XVIII – 20-х рр. XXI ст., а також сучасних художників.

Виставка буде цікава як дорослим, так дитячій аудиторії.

Відгуки Відгуки про організатора 0

Залиште свій відгук

Поруч з Виставка "Козак Мамай - душа правдива"

Історія
Суспільно-політичні
Виставка
Історія | Суспільно-політичні | Виставка
Виставка
Виставка

Виставка «Світи Григорія Сковороди»

Дата та час

Add to calendar
ВТ 31 січ 10:00-17:00
Виставка
Виставка
UaEn