UaEn
Закінчено

Дата та час

Add to calendar
ВТ 07 бер 11:00 - НД 30 кві 18:00

Київ

Про подію

Виставка «ЛЮТИЙ: ГРАНІ НЕЗЛАМНОСТІ» 
У Галереї протестного мистецтва Музею Майдану відкрилася нова виставка «ЛЮТИЙ: ГРАНІ НЕЗЛАМНОСТІ», присвячена до Дня Героїв Небесної Сотні та річниці широкомасштабної війни росії проти України.

В новій експозиції Музей Майдану спільно з партнерами – Центр досліджень воєнної історії ЗСУ  та Національний університет оборони України імені Івана Черняховського осмислює тяглість та поєднання двох подій: Революції Гідності у лютому 2014 та початку повномасштабного вторгнення росії у лютому 2022 року.

Ви зможете більше дізнатися про початок битви за Київ у лютому 2022 року, яка завершилася блискучою перемогою сил оборони України та цивільних українців; побачити, як захищалися мирні протестувальники на Майдані, й дізнатися більше про трагічні події лютого 2014 року, коли протистояння силовиків та учасників Революції Гідності сягнуло свого піка, а беззбройні протестувальники гинули від вогнепальних поранень.

Також в експозиції представлено речі, що вже стали музейними експонатами, з деокупованих територій Київщини та речі окупантів, які ті залишали, відступаючи через контрнаступ ЗСУ.

Виставка триватиме до 30 квітня.

Вхід вільний.

 

Відгуки Відгуки про організатора 0

Залиште свій відгук

Поруч з Виставка «ЛЮТИЙ: ГРАНІ НЕЗЛАМНОСТІ»

Українці на Монмартрі. Кураторські екскурсії

Дата та час

Add to calendar
НД 21 кві 15:00-16:00
Культура
Культура

Українці на Монмартрі. Виставковий проєкт

Дата та час

Add to calendar
СР 01 тра 11:00-18:00
UaEn