UaEn
Закінчено

Дата та час

Add to calendar
ПТ 09 вер 10:00 - ЧТ 15 вер 17:00

Адреса

Національний музей історії України вул. Володимирська, 2

Телефон

Call

(044) 278-48-64

Посилання

Сайт

Сайт

Про подію

8 вересня 2022 року Національний музей історії України презентує виставковий проєкт «Сергій Єрмаков. Феномен українського кутюр'є».

Українці, попри жахи війни, не втрачають відчуття прекрасного. В музеї, як і в реальному житті, потворне і прекрасне поруч. Заклад поновив роботу цьогоріч у травні виставкою «Навала. Київський постріл», на якій експонуються предмети з поруйнованої окупантами Київщини. Проєкт про війну та виставка Сергія Єрмакова представлені на першому поверсі — по суті, одна переходить у іншу. Щоб побачити вишукані сукні Сергія Єрмакова, потрібно пройти залою, де експонуються зібрані співробітниками музею сліди варварської навали та обгорілі «тільняшки» окупантів. Таке розташування нагадує: Україна переможе в цій війні, а прекрасне подолає потворний «рускій мір».

Сам Сергій Єрмаков більшу частину життя боровся з важкою хворобою, яка спочатку спричинила фактичну втрату зору, згодом — слуху, і зрештою призвела до передчасної смерті 19 січня 2021 року. Цьогоріч 19 червня талановитий дизайнер міг би святкувати 50 років.

Виставка складається із двох тематичних блоків у двох залах. Перший — предмети, що ілюструють життєвий шлях та основні етапи творчості кутюр'є. Другий — його роботи. Речі Сергія Єрмакова — художні витвори, створені в єдиному екземплярі. Вони виконані на 80% вручну з використанням коштовних сортів натуральних тканин. Здебільшого це різновиди шовку: атлас, дюшес, муслін, тафта. Речі декоровані шантільським мереживом, камінням та перлами Swarovski. Раніше ці витвори бачило лише обмежене коло поціновувачів моди на подіумних показах.

Відгуки Відгуки про організатора 0

Залиште свій відгук

Поруч з Виставка «Сергій Єрмаков. Феномен українського кутюр'є»

Виставка
Виставка

Виставка «Miras. Спадщина»

Дата та час

Add to calendar
ВТ 29 лис 10:00-17:00
Історія
Виставка
Виставка
Історія
Суспільно-політичні
Виставка
Історія | Суспільно-політичні | Виставка
UaEn