UaEn
Через дві години

Дата та час

Add to calendar
ПТ 01 гру 12:00-18:00

Ціна

Ціна

Безкоштовно

Imagine Point (Голосіївський проспект, 86/1), Київ

Про подію

Злам – це розрив у часі. З одного боку, він є паузою, різкою зупинкою зростання та розвитку, після якої інколи можливе відновлення, але вже в іншій, зміненій формі. Водночас злам це травма, яку доводилось переживати нашим пращурам, а сьогодні доводиться переживати нам.

Поліна Щербина та Світлана Аграновська вибудовують діалог з воєнним часом, використовуючи образ дерева, як можливість відверто говорити про тіло, його рани, вразливість та біль. Це тіло, яке містить в собі крихкість світу і разом з тим надію на зцілення, яку дерево, як символ, безпосередньо в собі несе. Однак травма не може пройти непоміченою і навіть загоєна кінцівка буде частиною тіла, що змінилось і до цих змін доведеться пристосовуватись.

Час також є важливою темою, крізь яку розкривається образ дерева. Час буквально присутній у всій його довжині, від верхівки до коренів.

Коментарі авторок

"Деколи до цього болю звикаєш, і здається, що рани загоюються, але потім знову відчуваєш, як ниє тіло. Хтось неначе знову і знову розтягує ці рани, які здається вже ніколи не загояться", – Поліна Щербина.

"В певному розумінні, дерево є демонстрацією часу, живим свідком його течії, в його заплутаному корінні ми можемо відчути зв'язок з попередніми поколіннями, які також проходили крізь війни та нещастя, втрачаючи надію на краще майбутнє та здобуваючи її знову", – Світлана Аграновська. 

 

Відгуки Відгуки про організатора 0

Залиште свій відгук

Поруч з ЗЛАМ - виставковий проект

Виставка
Виставка

Екскурсія виставкою “Назустріч свободі”

Дата та час

Add to calendar
ПТ 01 гру 14:00-18:00

Азовсталь: нові сенси

Дата та час

Add to calendar
ПТ 01 гру 10:00-18:00

Віртуальна 3D виставка "Іван Гончар. Збирач"

Дата та час

Add to calendar
ПТ 01 гру 10:00-16:00
UaEn