UaEn
Все місто

Мурали Києва

Мурали
Очистити

Київ відомий своїм творчим духом, який втілений у неперевершених муралах, що розташовані на різних вулицях міста. Наша платформа пропонує огляд різноманітних локацій, включаючи мурал "Конвалії" на вулиці Стрілецькій, "Дівчина з квітами", "Українське чорне море", "Архангел Михаїл і дракон" на вулиці Бажана, "Зникаючий кашалот" на вулиці Саксаганського та багато інших.

Кожен мурал має свою унікальну тему та стиль, розповідає свою власну історію. Відкрийте для себе магію мистецтва, коли фасади будівель перетворюються на величезні полотна, оживаючи на вулицях Києва. Кожен мурал – це не просто зображення, а справжній шедевр, що вражає своєю красою та деталізацією.
Запрошуємо вас на подорож "Мурали в Києві", де ви зможете насолодитися величезними творами мистецтва, відкрити нові перспективи та насититися красою міста.

Які найвідоміші мурали в Києві?

Серед найвідоміших муралів в Києві варто виділити мурал "Конвалії" на вулиці Стрілецькій, "Дівчина з квітами", "Українське чорне море", "Архангел Михаїл і дракон" на вулиці Бажана, "Зникаючий кашалот" на вулиці Саксаганського та багато інших. Кожен мурал має свою унікальну тему та вражає своєю красою.

Чи можна знайти мурали на інших вулицях Києва?

Так, мурали розташовані на різних вулицях Києва. Крім згаданих муралів, ви також зможете знайти цікаві твори мистецтва на інших вулицях міста. Ви можете розпочати свою подорож самостійно або приєднатися до екскурсій, які регулярно проводяться в столиці.

Чи є карта муралів в Києві?

Так, ви можете знайти локації з муралами в Києві на нашій платформі https://guide.kyivcity.gov.ua/ Ви легко зможете скласти маршрут та насолодитися мистецтвом на вулицях Києва.

FAQ

Вам стало зле?
Зверніться в одну з лікарень міста:

Карта лікарень

Не переживайте, поліція вам допоможе.

Перейдіть за посиланням на карту поліцейських відділків або консульств:

Поліцейські відділки  Консульства

Скористайтеся службами таксі:

BOLT    UBER    UKLON

Або сервісами міста:

Мапа міста Детальніше про транспорт Маршрути містом

Замовте гіда в професійних організаціях

Замовити гідів

Ви можете розміняти гроші у будь-якому відділенні банків.

Будь ласка, перейдіть до переліку банків за посиланням:

Карта банків

Скористайтеся велопрокатом.

Будь ласка, перейдіть до переліку велопрокатів за посиланням:

Карта велопрокатів

Скористайтеся картою вбиралень.

Всі вбиральні перевірено на 100%.

Карта вбиралень

Список
Мапа
UaEn