UaEn

Туризм

Київ — одне з найбільших і найстаровинніших міст Європи. Він може похизуватися культурно-історичними пам’ятками світового значення. З нами ви маєте доступ до всіх визначних цікавинок української столиці.

Маршрути

Історичний дух Києва

Під час цього маршруту ви відчуєте історичний дух Києва, прогулявшись легендарними вулицями й площами та роздивившись значущі пам’ятки минулого.

Серце столиці

Цей маршрут дозволить зазирнути в саме серце столиці та роздивитися його головні історичні та сучасні туристичні пам’ятки.

Сучасність та історія

Поєднати сучасний центр міста з історичним Подолом, побачити одну з найбільших православних святинь України та якнайбільше сконцентруватися на парках дасть змогу цей маршрут. 

Веломаршрут

Подорожуючи велосипедом, ми стаємо ближчими до міста, краще його відчуваємо. Наприклад, під час цього маршруту можна добре роздивитися одну з найдавніших площ та нову візитівку столиці.

Визначні локації

Маршрут столицею, на якому ви зустрінетеся з зовсім різними, але однаково визначними пам’ятками. 

Визначними памʼятками

Сирецький дендропарк, Бабин Яр, Кирилівська церква. Цей маршрут, без сумніву, не обійдеться без глибоких емоцій.

Інклюзивний туристичний маршрут

3D-мініатюри Софійського собору, фонтану Архистратига Михаїла та пішохідно-велосипедного мосту дозволять людям з порушеннями зору дізнатися про ці пам’ятки та «побачити їх руками». 

Незламний Київ

Цей маршрут пам'ятними місцями Києва, які розповідають про одну з найбільш трагічних подій в історії міста та в історії України періоду Другої світової війни.

Інклюзивний туризм

Інклюзивний маршрут

Київські цікавинки стають доступними для всіх — презентуємо спеціальні маршрути з пандусами для людей з обмеженими можливостями.

Інклюзивні музеї

Київ постійно працює над збільшенням ступеня участі всіх громадян у соціумі — тепер його розваги стали більш доступними.

UaEn