UaEn

Маршрути

1 Туристичний маршрут «Історичний дух Києва»

Під час цього маршруту ви поринете у таємниці минувшини Києва, прогуляєтесь легендарними вулицями і площами та роздивитесь значущі історичні пам’ятки.

2 Туристичний маршрут «Серце столиці»

Цей маршрут дозволить ближче познайомитися з центром столиці й роздивитися її головні історичні й сучасні туристичні пам’ятки.

3 Туристичний маршрут «Сучасність та історія»

Поєднати сучасний центр міста з історичним Подолом, побачити одну з найбільших православних святинь України та якнайбільше сконцентруватися на парках дасть змогу цей маршрут.

4 Веломаршрут

Подорожуючи велосипедом, ми стаємо ближчими до міста, краще його відчуваємо. Наприклад, під час цього маршруту можна добре роздивитися одну з найдавніших площ та нову візитівку столиці.

5 Туристичний маршрут «Визначні локації»

Маршрут столицею, на якому ви зустрінетеся з двома зовсім різними, але однаково визначними пам’ятками.

6 Туристичний маршрут «Визначними памʼятками»

Сирецький дендропарк, Бабин Яр, Кирилівська церква: цей маршрут без сумніву не обійдеться без глибоких емоцій.

7 Інклюзивний туристичний маршрут

3D-мініатюри Софійського собору, фонтану Архистратига Михаїла та пішохідно-велосипедного мосту дозволять людям із порушеннями зору дізнатися про ці пам’ятки та «побачити їх руками».

8 Туристичний маршрут «Незламний Київ»

Маршрут по історичних місцях повʼязаних з трагічною історією супротиву незламних киян від минулого до сьогодення.

9 Маршрут «Символи незалежної України»

Від Михайлівської площі до Майдану Незалежності приховано безліч символів нашої свободи від часів Київської Русі до сьогодення суверенної України. Цей маршрут познайомить із ними всіма.

10 Туристичний маршрут «Київ містичний»

Історія Києва овіяна легендами про містичні місця, таємничі споруди й витівки «нечистої сили». Цей маршрут для справжніх сміливців та шукачів відповідей на нерозгадані загадки.

11 Туристичний маршрут «Краєвиди Києва»

Щоби подивитися на місто пагорбів Київ із висоти пташиного польоту, необов’язково летіти або мати квадрокоптер. Достатньо вирушити цим маршрутом — і столиця, як на долоні.

12 Туристичний маршрут «Київ подієвий»

Цей маршрут познайомить із локаціями, де проходили відомі культурно-мистецькі та спортивні події, а також з місцями відпочинку киян у минулому й тепер.

13 Туристичний маршрут «Київ діловий»

Сучасний Київ вабить до себе ділових людей. Банки й готелі, ринки й торгові вулиці, виставкові та конгрес-центри з цікавою історією — те, що треба обов’язково побачити в столиці.

14 Туристичний маршрут «Київ екологічний»

Під час прогулянки ви познайомитеся з місцями, що свідчать про дбайливе ставлення до екосистем міста, відчуєте атмосферу єднання з природою й дізнаєтеся про екопроблеми столиці.

15 Туристичний маршрут «Київ Романтичний»

Цей маршрут дасть змогу ознайомитись із видатними політичними діячами та відомими постатями культури України, їхнім вагомим внеском у розвиток українського суспільства, а також ліричними історіями їхнього кохання.

16 Туристичний маршрут «Гастрономічний Київ»

Сьогодні в Києві можна скуштувати всі відомі страви й напої світу. Під час цього маршруту пропонуємо завітати на Хрещатик, який в середині ХІХ століття став центром міста, і дізнатися про минуле й сучасне київської гастрономії.

 

UaEn