Експозиція проєкту «Формула витривалості»
2024-11-14 18:02:00
2025-02-28 17:03:05
Експозиція проєкту «Формула витривалості»
Експозиція проєкту «Формула витривалості»

14 листопада, 2024 року о 18:00, запрошуємо на відкриття експозиції проєкту «Формула витривалості»  в Національній академії мистецтв України   (Київ, вулиця Бульварно-Кудрявська, 20).  Вхід на відкриття та впродовж демонстрації виставки вільний.
Проєкт проходить на трьох локаціях. Наразі вже відкриті для перегляду експозиції в Інституті проблем сучасного мистецтва (з 25 жовтня) та  Центрі сучасного мистецтва М17 (з 31 жовтня).

Учасниками проєкту «Формула витривалості» в Інституті проблем сучасного мистецтва є:
Олександр Антонюк, Bob Basset, Лі Білецька, Олександр Богомаз, Галла Березовська, Катерина Бондаренко, Андрій Блудов, Євгенія Бульбас, Omnia Voivat, V.P.V.P (Артем Карась, Вероніка Синенька), Алла Волобуєва, Wodeman, Marianna G, Володимир Гончаренко, Юрій Денисенков, Гамлет Зіньківський, Ірина Каленик, Валерій Калиновський, Оксана Камі, Сергій Корнієвський, Ave Libertatemaveamor, Марія Матієнко, Сергій Мельниченко, Едуард Потапенков, Людмила Раштанова, Тетяна Русецька, Владислав Рябоштан, Дарина Святун, Юрій Сивирин, Анатолій Твердий, Олег Тістол, Андрій Цой, Нікіта Цой, Оксана Чепелик, Юлія Шибіркіна, Маша Шубіна.

Якщо минулорічний проєкт «Концентрація волі» був присвячений висвітленню мотивації, яка спонукає долати перешкоди на шляху до свободи, то новий проєкт спрямований виявити як українцям вдається триматися щодня та знаходити нові сили для продовження боротьби. Зважаючи на те, що війна триває вже понад 10 років, Україна має свою надихаючу історію адаптації суспільства в умовах війни.
Важливим в цьому сенсі є приклад людей, які не тільки швидко відновлюються від стресових ситуацій, а і можуть використати набутий досвід витривалості для самовдосконалення та розвитку.
Дослідники таких здібностей назвали це феноменом резильєнтності, який загалом вивчається сьогодні не тільки в психології, але і в соціології, екології та навіть економіці.
 
Резильєнтність може проявлятися в здатності адаптуватися до змін, знаходити нові ресурси для вирішення проблем, зберігати оптимізм і віру в краще майбутнє навіть у найскладніших умовах. На індивідуальному рівні ця якість допомагає людині зберігати психічне здоров’я, розвивати емоційну стійкість та знаходити способи відновлення після стресу або травми.
Сьогодні цей феномен спостерігається як у військових, так і у цивільних. Звісно, кожен має свій індивідуальний досвід витривалості в умовах війни та водночас обмін таким досвідом створює синергію, яка допомагає разом ставати сильніше.

Reviews

Leave a review
It's empty for now
The content you add will appear here