UaEn

Address

20 A, B Andrew's Descent

Working hours

Closed Working hours

About the place

The Kyiv Academic Drama Theatre on Podil was set up in 1987 under the leadership of Vitalii Malakhov and had functioned as a travelling theatre for long.

The main stage was in the Guest House on Kontraktova Ploshcha (the Square of Contracts); besides, a home theatre stage was on the 2nd floor of the administrative building at 20-B Andriivskyi Descent (which became the first cultural institution on the street). It is still open there, along with the theatrical living room named after Ihor Slavynskyi.

A new stage opened in 2017 in the neighbouring building, which got the Architecture of Cultural and Social Objects award in the Ukrainian Urban Awards competition for its design and was also nominated for the Mies van der Rohe Award of the European Union. More than 50 plays based on the works of Ukrainian and foreign authors are staged in two buildings.

 

Review Organizer reviews 5

Tania Maiboroda

Tania Maiboroda

09.12.2021
Дуже давно збиралася відвідати цей театр і не пошкодувала! Для першого візиту обрала виставу "Дівчина з ведмедиком, або Неповнолітня" (інсценізація Павла Ар'є, постановка Стаса Жиркова), тому що в університеті читала цю повість Домонтовича, яку шалено важко було десь купити чи взяти в бібліотеці й зраділа, що вона є в репертуарі саме цього театру. Я залишилася задоволеною не лише постановкою, але й самим театром - стильно, модно, молодьожно) Дуже зручні сидіння - все чудово видно навіть якщо сидиш у 3 ряду балкона, а сам інтер'єр на стільки стильний та сучасний, що складається враження ніби ти не в Києві, а в Берліні) Акторам окремий респект і спасибі за приємний вечір)
Information taken from google.com
oleh romanovskyi

oleh romanovskyi

09.12.2021
09.10.2017 офіційно відкрили Театр на Подолі – одну з найбільш обговорюваних будівель у Києві останніх років. Будівельний паркан навколо нової будівлі прибрали весною 2017 року, але ще півроку тривали внутрішні роботи. Сам театр почали зводити у 2004 році. Через ряд причин роботи припинялися декілька разів. У 2010 році, коли був затверджений проект архітектора Віталія Юдіна, звели більшу частину споруди, але фінансування не вистачило й роботи знову припинилися. Таким чином, до 2016 року на Андріївському узвозі стояла недобудова. Згодом кошти на реконструкцію виділила компанія Roshen, а новий проект дали розробити харківському архітектору Олегу Дроздову. Театр добудували зі зміненим фасадом й вибухнув конфлікт. Все почалося з розміщення фотографій у Facebook ще перед зняттям будівельного паркану. Один з орендарів офісів на Андріївському опублікував декілька знімків фасаду майбутнього театру з чорним металевим облицюванням. Знімок одразу ж обурив частину киян. Пізніше було зареєстровано громадську організацію «Громада Андріївського узвозу», члени якої виступають за врегулювання усіх спірних питань щодо будівлі театру, перш ніж вводити її в експлуатацію. Одним з основних аргументів невдоволених театром було те, що будівля не вписується в історичний ансамбль Андріївського узвозу за своїм розміром і кольором. Критика театру довгий час була спрямована не на юридичний чи етичний бік проблеми, а на невдоволення архітектурою. Вартість робіт із завершення будівництва театру склала 174 млн гривень. ДАБІ прийняла в експлуатацію Театр на Подолі, і він почав працювати. Відкривав будівлю президент П. Порошенко, а прем’єра першого спектаклю відбулась у новій залі 11 листопада. Киян і досі розділяє це питання.
Information taken from google.com
tankist трін

tankist трін

09.12.2021
Найкращий театр! Актори вражають своєю майстерністю на кожній виставі, теми яких завжди актуальні. Складається враження, що актори не грають, а живуть своїм життям. А ми (глядачі) просто спостерігаємо за їх буттям у залі
Information taken from google.com
Yevhen Hladush

Yevhen Hladush

09.12.2021
Чудовий театр by roshenKO
Information taken from google.com
руслана дубовик

руслана дубовик

09.12.2021
Були на виставі ""ОБЕЖ""-актуальна тема.Шикарна постановка,талановиті актори,гарний хол,зал,а ось фасад будівлі, дійсно,не вписується в історичний ансамбль Андріївського узвозу..
Information taken from google.com

Next to Kyiv Academic Drama Theatre on Podil

Museums

Literary and Memorial Museum of Mikhail Bulgakov

44 m. 13А Andrew's Descent

(044) 425-31-88

Parks and recreation areas
Palaces, estates, buildings

The Castle of Richard the Lionheart

141 m. 15 Andrew's Descent

Squares and streets

Andriivskyi Descent

145 m. Andriyivskyi Descent street

Parks and recreation areas

Uzdykhalnytsia Hill

156 m. Andriivskyi Uzviz

Parks and recreation areas

St. Andrew’s Hill

156 m. Andrew's Descent

Hotels

Vozdvyzhensky Boutique Hotel Kyiv

161 m. 60A-B Vozdvyzhenska str

(044) 585-99-58

Murals

Renaissance mural

174 m. 33/6-A Borychev Tik St

Monuments
Monuments
UaEn
Join Us on Our Social Networks