ВЕЖА на Почайні – це подієвий простір
ВЕЖА на Почайні – це  подієвий простір
м. Київ, пр. Степана Бандери, 23
Share the route
ВЕЖА на Почайні – це  подієвий простір

ВЕЖА на Почайні – це унікальний подієвий простір розвитку та резиденція майстерні сенсів “Людина Диво Світ”. Простір для розвитку особистості та пошуку сенсів. Затишне місце з теплом від справжнього каміна та гарячих сердець наших гостей. Тут проходять дискусійні клуби, літературні читання, майстер-класи та зустрічі з відомими людьми, стейкхолдерами та інфлюенсерами, духовними наставниками та бізнес-коучами. Гості можуть насолодитись камерними концертами, творчими вечорами, дискусіями та презентаціями, лекціями про культуру, філософію, психологію тощо.

Простір насичений мудрістю, словами, сенсами, звуками та образами подій, які відбуваються у Вежі, тому багато хто каже, що приходять сюди за підзарядкою та наповненням енергією.

Раніше вежі будували, щоб розширити горизонт і бачити більше. Зараз Вежа використовується для розширення метафоричних горизонтів.

Вежа має виняткову будову сферичної форми. Така конструкція не тільки додає неперевершеної атмосфери, а й забезпечує рідкісне звучання музичних інструментів, які часто використовуються у різноманітних заходах. Один з таких – музикотерапія (саунд хілінг). Це медитативна практика-перезавантаження для ментального здоров’я з використанням співучих чаш, гонгів, диджеріду, барабанів, варганів та інших акустичних вібраційних інструментів. Ви можете обрати найближчу подію в нашій афіші та завітати в надзвичайний простір.

Локація одночасно вміщує до 50 осіб, які можуть розміститись на зручних кріслах, пуфах. Унікальності додає круглий камін посеред зали та другий поверх, де можна усамітнитись для приватної бесіди. Локацію можна орендувати під власний захід.

На стінах споруди ви зможете помітити картини заслуженого художника України Юрія Нагулка. Свою колекцію пан Юрій подарував нам ще у 2019 році і з того часу кожен відвідувач може заглибитись у осмислення сенсів, які митець зображає на своїх полотнах. Він спеціально для Вежі на Почайні намалював 7 картин. Кожна картина відображає творення світу за Біблією.

Простір ідеальний і за розташуванням, і за власною концепцією і дізайном, ви можете переглянути фото та відео в нас на сайті, але краще побачити все на власні очі, ми впевнені, що ви закохаєтесь в нього так саме, як і ми.

 

 

Events at this location

Event
0
0
Презентація роману «Погляд Медузи»

15 лютого у Вежі на Почайні відбудеться презентація роману «Погляд Медузи» Любка Дереша, одного з найяскравіших представників сучасної української літератури. Ця зустріч — можливість не лише зануритися в лабіринт багатозначних метафор, а й відчути, як у рядках книги знаходить відгук наша власна реальність.


«Погляд Медузи. Маленька книга пітьми» (роман про блекаут) — це книга, що торкається глибинних струн людського досвіду. У цих сторінках, сповнених магічного реалізму, приховані відповіді, які, здається, можна відчути лише серцем. Це твір про пошуки сенсу в епіцентрі болю й хаосу, про ті стани, які проживає кожен українець у часи невизначеності, страху та війни. Автор майстерно переплітає реальність, сон і галюцинацію, перетворюючи книгу на дзеркало, у якому читач бачить самого себе.

Презентація книги — це більше, ніж знайомство з текстом. Це зустріч із самим собою у погляді автора, який тонко й точно виводить нас за межі безвиході, відкриваючи нові горизонти осмислення.

Про книгу
«Погляд Медузи» — роман про травму, блекаут і війну. Але водночас це глибока медитація над людськими переживаннями в часи, коли все здається надто жахливим і надто швидким. Це книга про пошук відповіді там, де панує хаос, про довіру до метафор, які відкривають шлях до самого серця.
Уривок з книги
“…за вікном поїзда — непроникна пітьма. Вдивляючись у неї, я пригадую фотографії України, які виклало одне з міжнародних новинних агентств — зроблені, здається, зі супутника Maxar у момент блекауту — велика чорнильна пляма по обидва боки Дніпра, аж до самого Чорного моря, велика чорнота, оточена розсипами яскраво освітлених міст за межами західних та східних кордонів, розсипами, схожими на розкидані по всьому континенту миготливі різдвяні гірлянди — розкидані всюди, окрім цієї чорної плями, там, у цій гущавині темряви — тільки чорнота, в якій лише де-не-де можна помітити крихітні іскорки, схожі на вкраплення золотого пилу в глухій породі чорного сланцю.
Можу припустити, що ці невеликі вкраплення, розкидані по різних містах — це кілька кав’ярень на генераторах, пару урядових кварталів і дещиця автомобілів, що світять поночі фарами, пробираючись крізь густий снігопад (зима взялася за нас цього року надто рано), — ось і все, що сяє зараз о цій порі доби, якщо дивитися на Україну з космосу. Все інше з настанням ночі поринає в пітьму.
Ця пітьма архаїчна, в ній живе минуле людства — анти, сармати, скіфи й трипільці, елліни вздовж берегів Борисфена, буго-дністровська культура, мізинська, мадленська, граветська культури, оріньяк. Під час війни людина щоразу повертається до витоків, до нульової точки, аби по-новому почати говорити про дійсність: добирати нові слова, нові форми, помічати нові відтінки кольорів — можливо, для того, аби цього разу ще надійніше демаркувати кордон поміж світом імен, світлом цивілізації, і тим, що залишається ззовні — неназваним, диким, зовнішньою пітьмою.
Мені здається, ці спроби прокреслити межі між світом людей і пітьмою раз і назавжди несуть у собі принципову хибу — хибу, що неминуче закладає основи для настання нової темряви. Можливо, тому пітьма щоразу й повертається, — коли засинають, заколисані спокоєм, мирні міста, коли впадають у дрімоту на прикордонних валах втомлені вартові.
У цьому світі, що є нічим іншим, як тонкою береговою лінією поміж буттям й небуттям, не можна спати. Інакше знову — мов кошмар — спалах червоної пітьми. А коли пітьма відступить, ми почнемо збирати світ від початку — ті самі піщані замки, той самий пляж, інші лише імена — вдивляючись у минуле, немов у чудний, прекрасний сон”.

Про автора
Любко Дереш — український письменник, який майстерно поєднує містичне, філософське та реальне у своїх текстах. Його твори — це багатовимірні простори, у яких кожен може знайти свою істину. В 16 років вийшов його перший роман «Культ», який став популярним і  перевидається дотепер. Після того вийшли його книги: «Поклоніння ящірці» (2002), «Архе» (2004), «Намір!» (2006), «Трохи пітьми» (2007), збірка есеїв «Трициліндровий двигун любові» (з короткою прозою Ю. Андруховича та С. Жадана), книги «Голова Якова», Остання любов Асури Махараджа (2013), Миротворець(2013), Пісні про любов і вічність (2014), Спустошення (2017), Там, де вітер (2021), “Погляд Медузи. Маленька книга пітьми (2024). Есеї, статті та оповідання Дереша друкувалися в часописах «Ї», «Kafka», «Radar», «Пектораль», «Harper’s Bazaar», «Forbes» та ін. Його твори перекладені кількома європейськими мовами (німецька, французька, польська, італійська, сербська тощо).
Що: Презентація книги Любко Дереша “Погляд Медузи. Маленька книга пітьми”, видавництво Анетти Антоненко
Коли: 15 лютого, 17:00 – 19:00
Де: «ВЕЖА на Почайні» (Київ, просп. Степана Бандери, 23, ТРЦ GORODOK GALLERY, 3-й поверх)
Вхід вільний за умови реєстрації:
https://docs.google.com/forms/d/18-hXdA9OwGTK1CLZpqQMhzm7EEz1Yc5mIz3pePUf3Jg/edit

Event
0
0
Зустріч-згадка Ігоря Козловського: презентація книги «Стратегія людини: від думок до дії»

30 грудня о 19:00 видавництво «Колесо Життя» запрошує на зустріч-згадку про Ігоря Козловського, видатного українського філософа, письменника і громадського діяча, де презентує унікальне видання – його нову книгу «Стратегія людини: від думок до дії», яка стане путівником для тих, хто прагне усвідомленого та цілеспрямованого життя. 

Презентація його книги пройде у Вежі на Почайні (просп. Степана Бандери, 23) в форматі обговорення за участі справжніх друзів видавництва:

— Олександра Філоненка,  доктора філософських наук, викладача, православного теолога, публічного інтелектуала, постійного експерта «Людина Диво Світ»

— Георгія Коваленка,  українського православного священнослужителя, блогера, громадського діяча, ректора Відкритого Православного Університету Святої Софії-Премудрості.

Про книгу

Це вже друга книга Ігоря Козловського, яка виходить у видавництві «Колесо Життя». Першою стала «Людина на перехресті. Роздуми про екзистенційний інтелект», що вийшла у 2023 році й робота над якою розпочалася ще за життя автора. Тісна співпраця і дружба Ігоря Козловського і видавництва ведеться з 2020 року

Друга книга «Стратегія людини: від думок до дії» є збіркою глибоких роздумів та практичних порад, які допоможуть кожному перейти від внутрішніх пошуків до активного і гармонійного життя. Вона заснована на приватних лекціях, прочитаних Ігорем Козловським у рамках проєкту видавництва «Колесо Життя» «Філософські середи» у 2020 році. В цих лекціях автор аналізував етапи формування людської ідентичності, підкреслюючи важливість самоусвідомлення та розуміння власної життєвої місії. Це стало глибоким осмисленням особистісного розвитку та трансформації. На цих заняттях Ігор Козловський запропонував слухачам новий погляд на формування індивідуальної стратегії життя – від перших усвідомлених думок до конкретних важливих дій. Після передчасної смерті Ігоря Козловського «Колесо Життя» вирішили опублікувати цю безцінну інтелектуальну спадщину одного з найвидатніших діячів України.  

«Будь-яка людина проходить через певні етапи формування своєї ідентичності. Ці етапи починаються з того моменту, коли людина починає усвідомлювати себе. Не обов’язково як особистість. Просто усвідомлювати…», – казав Ігор Анатолійович. 

Інесса Кравченко  (засновниця неформальної освітньої платформи "ЛЮДИНА ДИВО СВІТ", видавчиня "Колесо життя", співвласниця "Стан Інвест Холдинг") - про Ігоря Козловського: 

У кожного, хто мав щастя знати Ігоря Анатолійовича, залишився свій особливий спогад. Хтось згадує його мудрі слова, глибокі думки, які пробуджували свідомість. А я… Я найперше згадую його погляд. Теплий, спокійний, із посмішкою в куточках очей, що проникає прямо у серце. Здавалось, він дивився у саме серце і  бачив усе, усю мене — до самої суті. Я памʼятаю цей стан вперше. Всі  думки та слова кудись в мить зникли… Здавалося, що всі питання недоречні перед цією глибиною… Але ж ще більше мене вразили відповіді: прості й щирі, саме для мене і саме на цей час.

З ним саме поняття “вчитель” відкрилося  по-новому. Це було про присутність. Про глибоке світло його душі, яке налаштовує  внутрішню мелодію, мов камертон, допомагаючи знайти рівновагу і гармонію.

Його “вчительство” було  не в словах, а у відкритті простору для  власного шляху, у натхненні й смиренній підтримці. Але ж не було.., воно таким і залишається. Бо і зараз,  достатньо просто уявити, налаштуватися, згадати про нього, уявити його погляд, і серце починає чути… Не слова, ні. А щось значно глибше, -  глибоку тишу, наповнену любов’ю, мудрістю і ясністю

Як він казав: “Любов — це не лише слова, емоції. Це досвід, глибина. Це нескінченність...”

Про автора

Ігор Анатолійович Козловський (1956 – 2023) – видатний український науковець, філософ, релігієзнавець, громадський діяч, автор книг і публікацій, присвячених духовному розвитку та філософії життя.

Народився в Донецьку. Здобув освіту в галузі історії та релігієзнавства, працював у наукових і освітніх закладах України. Протягом багатьох років займався дослідженням феноменів релігії, духовності та людської свідомості.

  • Багаторічний викладач і науковець, який проводив лекції на тему духовного розвитку, філософії життя, самоусвідомлення та гармонії.

  • Автор численних книг, статей і публікацій, які стали джерелом натхнення для тисяч людей.

  • Відомий як промовець, що брав участь у міжнародних форумах, конференціях та освітніх проєктах.

  • Під час російсько-української війни був захоплений у полон проросійськими бойовиками через свою громадянську позицію. Провів у неволі понад 700 днів, залишаючись сильним духом і прикладом незламності для інших.

Після полону його виступи та лекції стали натхненням для багатьох людей, що шукають сили для подолання труднощів.

На жаль, філософ пішов із життя у 2023 році, залишивши після себе величезну спадщину знань і філософських ідей, які продовжують надихати нові покоління.

Ігор Козловський залишається одним із провідних українських мислителів сучасності, чиї погляди формують нове бачення місця людини у світі, а його книги та виступи допомагають багатьом знаходити відповіді на складні питання буття.

Для кого ця книга

Видання буде корисним:

  • Тим, хто шукає сенс життя і свій життєвий шлях, хто прагне зрозуміти себе, свої цінності та визначити цілі.

  • Тим, хто знаходиться на етапі важливих змін або переосмислення свого життєвого шляху.

  • Керівникам і лідерам думок, які шукають нові підходи до натхнення та мотивації інших.

  • Психологам, які працюють з людьми, допомагаючи їм долати кризи.

  • Коучам та менторам, які хочуть отримати нові ідеї для особистісного розвитку клієнтів.

  • Педагогам і викладачам, які зацікавлені в глибшому розумінні формування людської ідентичності.

  • Молоді, хто лише починає свій життєвий шлях і прагне отримати настанови щодо самореалізації.

  • Тим, хто цікавиться питаннями сенсу життя, місії та внутрішньої гармонії.

  • Послідовникам релігійних чи філософських поглядів, що акцентують на самоусвідомленні.

  • Всій широкій аудиторії, що прагне гармонії та балансу

Замовити книгу можна за посиланням:

https://koleso-gizni.com.ua/uk-ua/knigi/knyga-strategiya-lyudyny-vid-dumok-do-diyi-igor-kozlovskyj

ЩО: Презентація книги  Ігоря Козловського "Стратегія людини: від думок до дії"

ДЕ: Вежа на Почайні (просп. Степана Бандери, 23), 

КОЛИ: 30 грудня, 19:00

 

Reviews

Leave a review
It's empty for now
The content you add will appear here