Адреса

проспект Голосіївський, 59Б, Київ, Україна, 03039

Телефон

+380445253273

В соцмережах

Відгуки 14

Оксана

28.05.2021
Висловлюю щиру подяку всьому медичному колективу Київської міської лікарні 10, 1 інфекційне відділення, за їх нелегку працю, високий професіоналізм та уважне та чуйне ставлення до пацієнтів. Щира вдячність персонально завідуючому відділенням Рокуну Володимиру Вікторовичу, який знає ситуацію кожного хворого, тримає це під власним контролем та забезпечує у всьому порядок і чіткість, та моєму лікарю Пріс Олені Михайлівні, яка своїм позитивом та компетентністю вселяла віру в швидке одужання. Дякую, що врятували! Перебувала тут впродовж 4 тижнів з гострою коронавірусною хворобою. Перше, з чим зіштовхнулася, це увага та піклування: не встигла після приймального зайти в палату, як сестрички уже прибігли (саме так!, не прийшли, дійсно прибігли) брати аналізи, ставити крапельницю, і т.п. все дуже швидко і оперативно ... Окремо хочу висловити подяку медичним сестричкам. За їх доброзичливість, толерантність та чуйність, за те, що з розумінням ставляться до стану хворого, за те, що безболісно роблять ін’єкції (яких я страшенно боюсь), за те, що завжди готові прийти на допомогу і ти почуваєшся під цілодобовим медичним наглядом та захистом. Велика вдячність також всім черговим лікарям, які забезпечували постійний моніторинг стану хворих. Вражало, те, що вони зацікавлено і з турботою підходили до кожного хворого, оперативно реагували на ситуації, та допомагали хворим, завжди готові були відповісти на запитання чи прохання. Вдячність нашим нянечкам! За систематичне прибирання в палатах та підтримання чистоти в місцях загального користування, за доставку наших передач (іноді це були досить важкі торби) за готовність прийти на допомогу. Подяка працівникам харчового блоку! Їжа дійсно була смачна, супи і борщі, кашки, котлети — все дуже смачне і саме таке як потребував “ побитий” ковідом організм. Дякую всім працівникам цього відділення за їх працю! Чудово усвідомлювати, що є люди, для яких професія — це не просто засіб заробляти гроші, а покликання!

30.04.2021
Хочу поблагодарить весь медперсонал первого инфекционного отделения 10 больницы за их нелёгкий труд, внимание и заботу о пациентах! Вылечили меня от Covid19. Большое спасибо!

21.04.2021
лежала в цій лікарні з ковідом у відділенні де завідуюючий Рокун Володимир Вікторович. Велика подяка всьому персоналу відділення за їх працю, Всі починаючи від лікаря до няні цілу добу на ногах, не ходять , а бігають. нас, хворих дуже ласкаво називали "ріднесенькі ,дівчаточка,дорогесенькі",привітні, чуйні... Велике дякую Вам всім! Не розумію невдоволених, коли реально тобі дуже погано то ти цілком і повністю довіраєш своє життя лікарям , а цим лікарям можно довіритись повністю, Земний уклін Вам наші ратівники, і величезне дякую!!

29.03.2021
Я в цій лікарні провела 2 тижні. Попала із ковідом. Була в абсолютно незрозумілому стані, як виявилось, просто було недостатньо кисню. З перших хвилин я звернула увагу на персонал- від лікаря до няні всі були дуже привітні, допомагали як могли і взагалі, складалося вражені що я під цілодобовим наглядом, хоча це і не була реанімація. А які привітні і уважні медсестри ! Приготуйте животики, боляче не буде; а тепер вітамінна, це буде не приємно! Я просто в захваті від того, що у нас збереглися іще люди , які працюють не тільки за гроші, але й за покликанням ! Дякую всім , хто тут працює, з вашою допомогою і моя хвороба відступила і я знову почуваю себе добре.

28.03.2021
Моєму татові 64, в нього зайва вага, і він лікувався від Covid-19 в цій лікарні. Рівень кисню був низький, коли він потрапив у лікарню. Його поклали в окрему палату. Йому вона дуже сподобалась. Там він дихав киснем майже постійно декілька днів поспіль. Йому було важко лежати на животі, важко ходити без кисню, важко говорити по телефону. Але головне, що його вилікували, і він відновився. А ще відзначив харчування, каже, що дуже смачно годують.

27.03.2021
Хочу сказати, щоб люди не вагались, не боялись, а звертались в лікарню. Життя одне. Лікують тут професіонали, витягають максимально усіх хворих з критичних станів, переживають за всіх. Випадкових людей тут нема. Не присідають за зміну, не ходять, а бігають від паціента до паціента. Ставлення до хворих чуйне. Лікарі радіють одужанню кожного паціента як своєї дитини. І це без перебільшення! За два тижні перебування в стінах 1-го інфекційного відділення, де лікують корона-вірусну хворобу, почувалася як вдома і в надійних руках професіоналів. Низький уклін всьому персоналу: санітаркам, медсестрам, працівникам кухні, лікарям. Заввідділенням Володимир Вікторович як Ясне Сонечко для кожного паціента. Щиросердна подяка за Вашу працю і колектив! Ви справжня команда рятівників!

25.03.2021
Мій чоловік і я вдячні лікарям інфекційного відділення 2, в якому рятують від Covid-19 і в якому допомогли нашій родині. Коли мій чоловік потрапив в лікарню, лікарі спрацювали швидко: аналізи відразу, рентген, кардіограма наступного дня. На кожне питання з нашого боку ми отримували чіткі та зрозумілі пояснення щодо лікування. Стан чоловіка відслідковувася регулярними оглядами лікарів та за результатами аналізів, які ще кілька разів здавалися! Ліками були повністю забезпечені лікарнею! Дякуємо медсестрам та лікарям відділення за вашу надзвичайно ризиковану роботу! Юліє Іванівно, Володимире Вікторовичу, дякуємо!

25.03.2021
Щиро дякую всьому колективу Covid відділення за повернуте здоров'я, за професіоналізм, догляд та турботу. Всі працюють на дуже професійно високому рівні і особливо хочу подякувати Володимиру Рокуну. Бережіть себе та ваші родини.

25.03.2021
Доброго дня! Лікувалась в ковідному відділенні минулого місяця. Потрапила з 75% ураження легень. Забезпечили усіма необхідними ліками. Персонал та лікарі були уважними та професійними. Хоч лікарня і потребує ремонту, та в часи пандемії це відчувається як щось другорядне. Основне, що професійно лікують та забезпечують усім необхідним. Вдячна за лікування та чуйне відношення.

25.03.2021
Ужасная больница. Лежу 3 день в ковидном отделении , кашель самый громкий на отделении, а они анальгином лечат. Скорая привезла с подозрением бронхит. 3 дня не могут рентген сделать.

12.12.2020
Большая признательность и благодарность лечащему врачу Прыс Елене Михайловне, всему коллективу врачей-анестезиологов, интернов, студентов-медиков, медицинских сестер, нянечек за Ваш самоотверженый труд по спасению киевлян от Covid19 - инфекции! Спасибо Вам всем огромное за то, что в таких тяжёлых условиях делаете всё возможное и от вас зависящее, чтобы спасти жизни людей! Я поступил в больницу 21.10.2020 и был выписан 06.11.2020. За это время получил необходимую медицинскую помощь, внимание и, что важно в таком состоянии, полноценное вкусное питание. Желаю всем медикам отделения доброго здравия и достойной материальной оценки Вашего труда представителями власти города и страны.

01.11.2020
Я дуже вдячна колективу інфекційного відділення за врятоване моє життя та за те, що ризикуючи своїм здоров'ям та життям, лікарі рятують киян від Covid-19. Низький уклін всім лікарям, інтернам, реаніматологам, медсестра, які допомагають хворим подолати важку хворобу. Окрема подяка доктору Ельвірі Едуардівні та реаніматологу Баляку Віталію Романовичу. Я вважаю, що весь коллектив заслуговує на достойну зарплату та преміальні. Але в яку суму можна оцінити ризик для життя, зокрема, цієї інфекції? Окремо хочу подякувати 99 бригаді невідкладної швидкої допомоги, яка 18.10.20 вчасно доставила мене в дане відділення, підкючивши в кареті швидкої до кисню. Дякую за врятоване життя!

15.06.2019
Від імені моєї доброї знайомої Каті, яка лікується в 1 хірургічному відділенні хочу висловити велику ПОДЯКУ від щирого серця за добре виконану роботу, чуйне ставлення до пацієнта лікарям Дронову Олексію Івановичу, Земскову Сергію Володимировичу, Симоненку Констянтину Петровичу, а також анестезіологу Віталію Володимировичу і медсестрам відділення анестезіології та інтенсивної терапії (реанімації) Каті та Інні (вибачте, прізвищ не знаю). Дуже вдячні Вам і нехай Господь допомагає вам в вашій нелегкій роботі. Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня медичного працівника.

Yaroslava

07.03.2019
Колектив ЗДО 32 висловлює подяку за увагу, людяність та професіоналізм медпрацівникам КМКЛ 10 Назаровій Світлані Олексіївні та Скляренко Галині Василівні. Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята — 8 Березня ! Все найсвітліше, що є у нашому житті – весна, радість, щастя, кохання, пов’язане з Жінкою – берегинею роду людського. Бажаємо Вам міцного здоров’я, великого жіночого щастя, добра, любові. Нехай у Вашому домі будуть спокій та добробут, а Ваші серця будуть зігріті теплом та повагою рідних і близьких. Зі святом Весни, Вас!

Поруч з Київська міська клінічна лікарня №10

Спорт

Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа "АРГО"

72 м. вулиця Голосіївська, 23, Київ, Україна, 03039

(044) 524-75-50

Охорона здоров'я

Травмпункт для дорослих, КНП "КДЦ Голосіївського району"

123 м. проспект Голосіївський, 59А, Київ, Україна, 03039

(044) 257-32-69

Охорона здоров'я

Амбулаторія №7, КНП "ЦПМСД №2" Голосіївського району

123 м. проспект Голосіївський, 59А, Київ, Україна, 03039

(044) 259-71-12

Охорона здоров'я

Амбулаторія №6, КНП "ЦПМСД №2" Голосіївського району

123 м. проспект Голосіївський, 59А, Київ, Україна, 03039

(044) 257-61-95

Охорона здоров'я

КНП "Консультативно-діагностичний центр" Голосіївського району

123 м. проспект Голосіївський, 59А, Київ, Україна, 03039

(044) 257-23-37

Охорона здоров'я

ПНМД для дорослого населення, при КНП "ЦПМСД №2" Голосіївського району

123 м. проспект Голосіївський, 59А, Київ, Україна, 02000

(044) 257-40-53

Охорона здоров'я

ПНМД для дитячого населення, при КНП "ЦПМСД №2" Голосіївського району

202 м. вулиця Голосіївська, 53, Київ, Україна, 02000

(044) 524-54-63

Охорона здоров'я

Філія №1, КНП "КДЦ" Голосіївського району

202 м. вулиця Голосіївська, 53, Київ, Україна, 03039

(044) 257-33-94

Охорона здоров'я

Амбулаторія №2, КНП "ЦПМСД №2" Голосіївського району

202 м. вулиця Голосіївська, 53, Київ, Україна, 03039

(044) 524-52-85

Охорона здоров'я

Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 Голосіївського району

202 м. вулиця Голосіївська, 53, Київ, Україна, 03039

(044) 524-53-04

Офіційний веб-агрегатор
заходів і подій
м. Києва

вул. Хрещатик, 36, м. Київ, 01044
пн-чт з 9:00 до 18:00, пт з 9:00 до 16:45
Перерва з 13:00 до 13:45