Афіша подій
Ви можете одразу розпочати свою віртуальну подорож або ознайомитися з додатковою інформацією про подію. Вітаємо в Києві!
Подія
3
3
Сергій Кисіль у виставі 22 Театр "#Нейчерал"

Відома бродвейська п'єса буде представлена 22 Театр у коворкінгу Generator @gnrtr1932

30 листопада о 18.00 в найпопулярнішій локації Києва Generator Коворкінг @gnrtr1932 (вул. Грушевського, 3) столичний глядач зможе побачити виставу #Нейчерал 22 Театр, де головну роль грає український актор, відомий нам за серіалами "Ловець Снів", "Жіночий лікар.Нове життя" та за фільмом, що вже наробив галасу в Україні "БожеВільні"!

Це надзвичайно добра, весела та мудра мелодрама поставлена за п'єсою А.Герні "Сільвія" про пошук сенсів життів, любовний трикутник та вихід з зону комфорту. Особливість цієї вистави полягає в тому, що періодична дія буде переводитись то на екран, то знову повертатись в глядацький зал. 

Незабутній вечір після якого Ви отримаєте море позитивних емоцій і правильний заряд на весь тиждень!

Квитки оплачуються додатково.

Подія
4
7
Провокаційна вистава «Я зʼїм тебе на сніданок» 22 Театр!

Київ поспішає на «Голодні ігри» у 22 Театр на Малій Сцені Театру на Липках?!

Зовсім нещодавно та з шаленим успіхом пройшла вистава 22 Театр «Чутки вголос» за новелами Альберто Моравіа ! 

Нагадаємо, що 22 Театр створено під час повномасштабного вторгнення у 2022 році молодими кіноакторами та випускниками Української Кіношколи, метою яких була популяризація українського мистецтва та психологічна арт-терапія! 

Театр має гасло « 22 кроки до світла», що і робить в кожній свій виставі! 

24 листопада о 19.00 на Малій Сцені Театру на Липках (вул.Липська 15/17) буде зіграна надсучасна, провокаційна вистава « Я зʼїм тебе на сніданок» 

Тема відомих пʼєс Славомира Мрожека «У відкритому морі» та «Кароль» розкривається абсолютно несподівано і дозволяє по-новому подивитися на сьогодення.

Вистава, що дарує безліч гострих відчуттів, де Ви зможете і посміятися і поплакати, отримати свою дозу адреналіну і провести незабутній вечір разом з 22 Театр!

Квитки оплачуються додатково.

Подія
0
0
Експозиція проєкту «Формула витривалості»

14 листопада, 2024 року о 18:00, запрошуємо на відкриття експозиції проєкту «Формула витривалості»  в Національній академії мистецтв України   (Київ, вулиця Бульварно-Кудрявська, 20).  Вхід на відкриття та впродовж демонстрації виставки вільний.
Проєкт проходить на трьох локаціях. Наразі вже відкриті для перегляду експозиції в Інституті проблем сучасного мистецтва (з 25 жовтня) та  Центрі сучасного мистецтва М17 (з 31 жовтня).

Учасниками проєкту «Формула витривалості» в Інституті проблем сучасного мистецтва є:
Олександр Антонюк, Bob Basset, Лі Білецька, Олександр Богомаз, Галла Березовська, Катерина Бондаренко, Андрій Блудов, Євгенія Бульбас, Omnia Voivat, V.P.V.P (Артем Карась, Вероніка Синенька), Алла Волобуєва, Wodeman, Marianna G, Володимир Гончаренко, Юрій Денисенков, Гамлет Зіньківський, Ірина Каленик, Валерій Калиновський, Оксана Камі, Сергій Корнієвський, Ave Libertatemaveamor, Марія Матієнко, Сергій Мельниченко, Едуард Потапенков, Людмила Раштанова, Тетяна Русецька, Владислав Рябоштан, Дарина Святун, Юрій Сивирин, Анатолій Твердий, Олег Тістол, Андрій Цой, Нікіта Цой, Оксана Чепелик, Юлія Шибіркіна, Маша Шубіна.

Якщо минулорічний проєкт «Концентрація волі» був присвячений висвітленню мотивації, яка спонукає долати перешкоди на шляху до свободи, то новий проєкт спрямований виявити як українцям вдається триматися щодня та знаходити нові сили для продовження боротьби. Зважаючи на те, що війна триває вже понад 10 років, Україна має свою надихаючу історію адаптації суспільства в умовах війни.
Важливим в цьому сенсі є приклад людей, які не тільки швидко відновлюються від стресових ситуацій, а і можуть використати набутий досвід витривалості для самовдосконалення та розвитку.
Дослідники таких здібностей назвали це феноменом резильєнтності, який загалом вивчається сьогодні не тільки в психології, але і в соціології, екології та навіть економіці.
 
Резильєнтність може проявлятися в здатності адаптуватися до змін, знаходити нові ресурси для вирішення проблем, зберігати оптимізм і віру в краще майбутнє навіть у найскладніших умовах. На індивідуальному рівні ця якість допомагає людині зберігати психічне здоров’я, розвивати емоційну стійкість та знаходити способи відновлення після стресу або травми.
Сьогодні цей феномен спостерігається як у військових, так і у цивільних. Звісно, кожен має свій індивідуальний досвід витривалості в умовах війни та водночас обмін таким досвідом створює синергію, яка допомагає разом ставати сильніше.

Подія
1
0
Український Свобідний Кінофестиваль "ZMINA"

Свобода. Гідність. Чесність

Це цінності, які ми транслюємо. Цінності, які стануть основою майбутнього України, бо вони — у нашій крові. 

І саме під таким гаслом ми анонсуємо Український Свобідний Кінофестиваль «ZMINA»

​​Все почалося минулого року, коли ми створили Український лібертаріанський кінофестиваль, що зібрав більше 100 гостей та 16 короткометражних фільмів, від студентських робіт до фестивальних хітів. 

Цьогоріч ми здійснили ребрендинг на ZMINA. Це українське слово, що означає «зміна» і «знімальний день» одночасно. 

Ми хочемо, аби український кінематограф змінювався. Хочемо говорити про ці зміни гучно, залучати до дискусій найкращих митців та тих, хто лише починає свій шлях. Хочемо підтримати молодих митців фінансово та надати їм можливості ділитися своїми роботами зі світом.

14-15 вересня в Будинку кіно у Києві ми проведемо Український Свобідний Кінофестиваль «ZMINA». 

Це буде насичена дводенна програма з перегляду фільмів, які транслюють ідеї політичної, економічної та індивідуальної Свободи та дискусіями про приватну кіноіндустрію, кіноосвіту та кіностудії разом із відомими режисерами, кінокритиками та акторами. 

Що тебе чекає?

дводенна програма та більше 15 короткометражних фільмів
лекції та панельні дискусії про кіноіндустрію та кіностудії 
нетворкінг з відомими кіномитцями, критиками та творчою молоддю
можливість познайомитися з ідеями Свободи та з "Українськими Студентами за Свободу"

14-15 вересня 
Будинок кіно, Саксаганського, 6

Вартість вхідного квитка на всю програму кінофестивалю: 400 гривень. Деталі — за посиланням. Квитки доступні також на окремі дні кінофестивалю.

Подія
2
1
Я вернусь до своєї Вітчизни…

30 травня з нагоди 25-річчя Музею української діаспори відкривається масштабна ювілейна експозиція “Я вернусь до своєї Вітчизни…” з фондів Музею української діаспори (філії Музею історії міста Києва), Національного Художнього музею України та приватних колекцій.

Виставка розповідає про кілька поколінь світових українців, які були змушені залишити батьківщину в період бездержавності, але зберегли українську ідентичність та в різний спосіб наближали відновлення незалежності. Назвою-епіграфом до виставки стали слова видатного українського письменника Івана Багряного, політичного емігранта, переслідуваного і репресованого совецькою владою.

У восьми музейних залах розгортається життєпис світових українців – від історії перших переселенців «на вільні землі», які перетнули океан наприкінці ХIХ століття, до представників третьої хвилі еміграції, що опинилися за межами батьківщини під час Другої світової війни, та їхніх нащадків. Серед рідкісних експонатів, представлених в експозиції, – особисті речі та документи Гетьмана Павла та Гетьманича Данила Скоропадських, останнього Президента УНР в екзилі Миколи Плав’юка, героя російсько-української неоголошеної війни Маркіяна Паславського, що народився і виріс у США. Унікальні артефакти та світлини розповідають про побут українських біженців в ДіПі таборах, висвітлюють роботу Світового конгресу українців та Пласту, діяльність Української республіканської капели під орудою Олександра Кошиця.

Мистецький розділ експозиції представлено творами живопису та графіки учасників української групи Ecole de Paris, роботами династії Кричевських, українських австралійських мистців. Вперше в просторі Музею української діаспори експонується цілісна збірка живопису та графіки членів Об’єднання Мистців Українців в Америці, активних учасників українського художнього життя в США. Це окремий розділ експозиції – “Український Манхеттен” – у якому представлені твори Олекси Булавицького, Якова Гніздовського, Любослава Гуцалюка, Петра Капшученка, Петра Мегика, Михайла Мороза, Людмили Морозової, Аркадії Оленської-Петришин, Ірини Твердохліб-Банах, Михайла Черешньовського та ін. Вперше в Україні будуть продемонстровані рисунки Миколи Бутовича, Петра Холодного (мол.) та графічні твори Віктора Цимбала, які були нещодавно передані до музею.

«Наш музей перегортає важливу сторінку своєї історії. Перебуваючи на вістрі епохальної війни за незалежність України, ми розповідаємо про тих, хто жили у часи бездержавності, зазнали поразки в минулих битвах за незалежність, але продовжили боротьбу за вільну Україну за її межами, зберегли для нас “скриню” з духовними заповітами та національною пам’яттю, творили національну культуру в екзилі», – говорить директорка Музею української діаспори Оксана Підсуха.

Керівниця та кураторка експозиції – Оксана Підсуха, директорка Музею української діаспори, мистецтвознавиця.

Кураторська група:
Оксана Підсуха, директорка Музею української діаспори, мистецтвознавиця,
Назар Розлуцький, провідний науковий співробітник Музею української діаспори, кандидат історичних наук,
Ганна Лексіна, провідна наукова співробітниця Музею української діаспори, мистецтвознавиця.

Адреса Музею української діаспори: Київ, вул. Князів Острозьких, 40Б
Графік роботи: ср.-нд. 11:00-18:00 (каса - до 17:15), пн. і вт. - вихідні
Вартість квитка на виставку: 200 грн. (пільговий - 100 грн.)

У дизайні афіші використано фото 1940-х років з архіву Геників-Березовських та роботу художника Олекси Булавицького “Хата з криницею. Манітоба. Канада” 1975 року з колекції Музею української діаспори.