Місця
Ви можете одразу розпочати свою віртуальну подорож або ознайомитися з додатковою інформацією про подію.
Місця
0
0
Хрещатик. Спортивний

Хрещатик. Головна вулиця Києва – Хрещатик – є однією з найкоротших центральних вулиць Європи, її довжина складає лише 1,3 км. Історія Хрещатика починається в XIX столітті, коли на місці лісистої місцевості, відомої як Хрещатий яр, почали зводити перші будівлі, що й дало назву вулиці. На початку ХХ століття тут з'явилися перший київський театр, найвищий на той час будинок – хмарочос Гінзбурга (1912 рік) – та другий у Європі електричний трамвай. 

 Після Другої світової війни, в 1945-1950-х роках, Хрещатик отримав свій сучасний вигляд завдяки реконструкції під керівництвом архітектора Олексія Власова. Вулиця стала символом архітектурного стилю сталінського ампіру, зокрема завдяки таким знаковим будівлям, як Центральний універмаг (ЦУМ), будинок Київської міської адміністрації (КМДА) та «Пасаж» – комплекс будівель, що створюють унікальну торгову зону. 

 На Хрещатику розташовано багато визначних об’єктів, серед яких Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім», споруджений на місці, де раніше знаходився перший київський театр(1806 р) , а після його знесення, відомий готель «Європа»(1858 р.). Також тут можна побачити будівлю Українського Незалежного Інформаційного Агентства Новин (УНІАН) та так звану «Будівлю з зіркою». Це 15-поверхова споруда в стилі ампір, яка до 1981 року вважалася найвищою в місті. 

 Особливого шарму вулиці надає бульвар каштанів, що став символом Києва. Тут розміщено численні фонтани, затишні кав’ярні й ресторани, а також місця для відпочинку. Хрещатик є місцем проведення парадів, фестивалів, ярмарок, концертів і різних заходів під відкритим небом. Вулиця оспівана у піснях і стала невід’ємною частиною культурного життя столиці. 

Місця
0
0
Вулиця Верхній Вал

Сьогодні вулиці Верхній і Нижній Вал утворюють важливу транспортну артерію, що сполучає Набережно-Хрещатицьку вулицю з Глибочицькою та Воздвиженкою. А до великої пожежі 1811 року на їхньому місці були земляні вали, які ділили місцевість на Подільську і Плоську. Між валами текла річка Глибо́чиця, що наразі захована в підземний колектор.

 

Унікальність вулиць Верхній Вал і Нижній Вал, які мають бульварну алею посередині, полягає в тому, що парна й непарна сторони мають різні назви. Більшість споруд була зведена в першій половині XIX — на початку XX століття. Переважно це були житлові будинки з торговими приміщеннями на перших поверхах. Найвідомішою спорудою вулиці є один із найстаріших ринків столиці, відомих ще з часів Київської Русі — Житній ринок, нову криту будівлю якого відкрили в 1980 році.

Місця
0
0
Китаївський комплекс

Китаївський комплекс - це унікальний об'єкт культурної спадщини в одному з найцінніших історичних районів Києва. Комплекс складається з історичних урочищ, пам'яток археології, архітектурних ансамблів, унікального ландшафту, пам'яток природи, має багату та давню історію (пізньотрипільського, давньоруського, пізньосередньовічного часу), відтак віддавна і постійно привертає до себе увагу істориків, археологів, мистецтвознавців, краєзнавців як «свідок трьох цивілізацій».

 

Складовими Китаївського комплексу є:

 

 Археологічні та спелеологічні:

 

  1.  Китаївський археологічний комплекс (ІХ-ХІІІ ст.) – городище, поселення, курганний могильних, який складається з трьох груп курганних насипів, печерний комплекс, який складається з двох основних груп, перша становить систему печер у середині Китай-гори.

  2.  Друга група печер – в межах території колишнього Спасо-Преображенського скиту.

  3.  Архітектурні та містобудівні – ансамбль Китаївської пустині та комплекс Спасо- Преображенського скиту.

  4.  Природно-заповідний фонд, який становить ландшафт території та наявну флору та фауну.

 

Китаївський археологічний комплекс

Постановою Ради Міністрів Української PCP No 711 від 21 липня 1965 р. було затверджено поданий Міністерством культури УРСР і Академією наук УРСР список пам'ятників мистецтва, історії та археології республіканського значення. До згаданого списку включено "Китаївське городище та кургани епохи Київської Русі" (селище Корчувате Московського району міста Києва).

 

На пам`ятку 5 квітня 1986 р. складено паспорт з назвою "Китаївське городище, поселення та могильник", згідно з яким “Китаївське городище належить до числа городищ, споруджених на схилах правого берега Дніпра як сторожові пункти над долиною річки, а поряд із городищем виникло поселення та могильник, що мають до нього безпосереднє відношення”.

 

Постановою Кабінету Міністрів України No 1761 від 27 грудня 2001 р. до Державного реєстру нерухомих пам`яток України занесено пам`ятку археології "Китаївське городище і курганний могильник" (розвинуте середньовіччя, Київська Русь, місцезнаходження - вул. Китаївська, 15 у місті Києві).

 

Постановою Кабінету Міністрів України No 928 від 3 вересня 2009 р. до Державного реєстру нерухомих пам`яток України занесено пам'ятку археології національного значення "Китаївське городище і курганний могильник" та присвоєно охоронний номер 260026-Н.

 

Китаївський археологічний комплекс (пам'ятка археології національного значення "Китаївське городище і курганний могильник", охоронний номер 260026-Н) нараховує 5 окремих складових елементів: укріплена частина (городище площею 6,1 га), неукріплена частина (поселення площею 32,2 га), курганний могильник (площа групи 1 – 2,17 га, групи 2 – 4,47 га), печерний комплекс, поселення в урочищі Виноградне (площа – 1,34 га).

 

На території пам’ятки археології національного значення «Китаївське городище і курганний могильник» розташовано усього 19 об’єктів культурної спадщини, в тому числі пам’ятка архітектури національного значення «Троїцька церква» (вул. Китаївська, 15; Постанова Ради Міністрів УРСР від 24.08.1963 р. No 970, охоронний No 38).

 

Також тут розташовані 2 пам’ятки природи місцевого значення: 5 софор японських віком 150 років, а біля Троїцької церкви росте каштан Петра Могили - ботанічна пам'ятка природи. За легендою, каштан був посаджений київським митрополитом Петром Могилою, але вік дерева не відповідає рокам життя митрополита. Це найстаріший та найбільший каштан Києва. Його вік - близько 350 років, діаметр стовбура - 1,1 м, висота - 25 м.

 

Частина території пам’ятки розташована в межах парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Голосіївський ліс» (постанова колегії Державного комітету Ради Міністрів УРСР по охороні природи від 26.07.1972 No 22, постанова Державного Комітету Української РСР по екології і раціональному природокористуванню від 30.08.1990 No 18). В цій частині знаходиться 1 пам’ятка природи місцевого значення - «Верхнє озеро-ставок з Китаївського каскаду ставків» (рішення Київської міської ради від 02.12.1999 No 147/649).

 

Подивитись колекцію артефактів з Китаєва в 3d:
https://sketchfab.com/lab_archaic/collections/save-kytayiv

Місця
0
0
Готель «Ibis Kyiv City Center»

Цей сучасний 3-зірковий готель розташований всього за 7 хвилин ходьби від Київського ботанічного саду та станції метро Університет. До послуг гостей безкоштовний бездротовий доступ до Інтернету (Wi-Fi). Кондиціоновані номери готелю Ibis Kyiv City Center оформлені в теплих тонах і оснащені телевізором з плоским екраном. У ванній кімнаті надаються туалетно-косметичні засоби та фен. У ресторані готелю гості можуть вибрати різноманітні страви зі сніданку. Тут подають страви європейської кухні, а цілодобовий бар пропонує коктейлі та легкі закуски. Готель Ibis Kyiv City Center розташований у самому серці Києва, всього за 3 хвилини ходьби від площі Перемоги та Національної опери.

  • Категорія - ***
  • Конференц-зали - 4
  • Max. місткість - 80
  • Відстань до центру міста - 2 км
  • Номерний фонд - 212

Площа конференц-залів:

  • Alpha - 75 m2;
  • Beta - 30 m2;
  • Delta - 20 m2;
  • Gamma - 25 m2.