UaEn

Адреса

Андріївський узвіз, 20 А,Б,0

Телефон

Call

(044) 425-54-89

Години роботи

Зачинено Години роботи

В соцмережах

Про місце

Київський академічний драматичний театр на Подолі був створений у 1987 році на чолі з В Малаховим і тривалий час працював як мандрівний.

Головна сцена знаходилася в Гостинному дворі на Контрактовій площі, крім того, в адміністративній будівлі на Андріївському узвозі 20-Б (що стала першою культурною інституцією на вулиці) на 2-му поверсі була сцена домашнього театру. Вона досі тут діє разом з театральною вітальнею ім. І.Славинського.

Нова сцена відкрилася у 2017 році в сусідній будівлі, яка за свій дизайн отримала премію «Архітектура культурно-соціальних об’єктів» у конкурсі «Ukrainian Urban Awards», а також була номінована на премію Mies van der Rohe Європейського союзу. У двох корпусах ставиться понад 50 вистав за творами українських та іноземних авторів.

 

Відгуки Відгуки про організатора 5

Tania Maiboroda

Tania Maiboroda

09.12.2021
Дуже давно збиралася відвідати цей театр і не пошкодувала! Для першого візиту обрала виставу "Дівчина з ведмедиком, або Неповнолітня" (інсценізація Павла Ар'є, постановка Стаса Жиркова), тому що в університеті читала цю повість Домонтовича, яку шалено важко було десь купити чи взяти в бібліотеці й зраділа, що вона є в репертуарі саме цього театру. Я залишилася задоволеною не лише постановкою, але й самим театром - стильно, модно, молодьожно) Дуже зручні сидіння - все чудово видно навіть якщо сидиш у 3 ряду балкона, а сам інтер'єр на стільки стильний та сучасний, що складається враження ніби ти не в Києві, а в Берліні) Акторам окремий респект і спасибі за приємний вечір)
Інформація взята з google.com
oleh romanovskyi

oleh romanovskyi

09.12.2021
09.10.2017 офіційно відкрили Театр на Подолі – одну з найбільш обговорюваних будівель у Києві останніх років. Будівельний паркан навколо нової будівлі прибрали весною 2017 року, але ще півроку тривали внутрішні роботи. Сам театр почали зводити у 2004 році. Через ряд причин роботи припинялися декілька разів. У 2010 році, коли був затверджений проект архітектора Віталія Юдіна, звели більшу частину споруди, але фінансування не вистачило й роботи знову припинилися. Таким чином, до 2016 року на Андріївському узвозі стояла недобудова. Згодом кошти на реконструкцію виділила компанія Roshen, а новий проект дали розробити харківському архітектору Олегу Дроздову. Театр добудували зі зміненим фасадом й вибухнув конфлікт. Все почалося з розміщення фотографій у Facebook ще перед зняттям будівельного паркану. Один з орендарів офісів на Андріївському опублікував декілька знімків фасаду майбутнього театру з чорним металевим облицюванням. Знімок одразу ж обурив частину киян. Пізніше було зареєстровано громадську організацію «Громада Андріївського узвозу», члени якої виступають за врегулювання усіх спірних питань щодо будівлі театру, перш ніж вводити її в експлуатацію. Одним з основних аргументів невдоволених театром було те, що будівля не вписується в історичний ансамбль Андріївського узвозу за своїм розміром і кольором. Критика театру довгий час була спрямована не на юридичний чи етичний бік проблеми, а на невдоволення архітектурою. Вартість робіт із завершення будівництва театру склала 174 млн гривень. ДАБІ прийняла в експлуатацію Театр на Подолі, і він почав працювати. Відкривав будівлю президент П. Порошенко, а прем’єра першого спектаклю відбулась у новій залі 11 листопада. Киян і досі розділяє це питання.
Інформація взята з google.com
tankist трін

tankist трін

09.12.2021
Найкращий театр! Актори вражають своєю майстерністю на кожній виставі, теми яких завжди актуальні. Складається враження, що актори не грають, а живуть своїм життям. А ми (глядачі) просто спостерігаємо за їх буттям у залі
Інформація взята з google.com
Yevhen Hladush

Yevhen Hladush

09.12.2021
Чудовий театр by roshenKO
Інформація взята з google.com
руслана дубовик

руслана дубовик

09.12.2021
Були на виставі ""ОБЕЖ""-актуальна тема.Шикарна постановка,талановиті актори,гарний хол,зал,а ось фасад будівлі, дійсно,не вписується в історичний ансамбль Андріївського узвозу..
Інформація взята з google.com

Поруч з Київський драматичний театр на Подолі

Музеї

Літературно-меморіальний музей М. Булгакова

44 м. Андріївський узвіз, 13А

(044) 425-31-88

Парки та зони відпочинку
Палаци, маєтки, будівлі

Замок Річарда Левове Серце

141 м. Андріївський узвіз, 15

Площі та вулиці

Андріївський узвіз

145 м. вул. Андріївський узвіз

Парки та зони відпочинку

Гора Уздихальниця

156 м. Андріївський узвіз

Парки та зони відпочинку

Андріївська гора

156 м. Андріївський узвіз

Готелі

Бутик-готель «Воздвиженський»

161 м. вул. Воздвиженська, 60А-Б

(044) 585-99-58

Мурали

Мурал «Відродження»

174 м. вул. Боричев Тік, 33/6-А

Пам'ятники
Пам'ятники
UaEn