UaEn
Читати
Показати на карті
«Бог в поміч!» – так колись вітались з людиною при ділі. Мене, вже більше ніж півтори сотні років, кличуть Києвом.

Так склалось, що майже весь мій історичний шлях мене супроводжували ділові, цілеспрямовані та досить прагматичні люди (навіть тоді коли офіційно, терміну прагматичний ще не існувало). Через мої території проходив шлях із варяг у греки, що давало мені можливість встановлювати тісні міжнародно-торгові зв’язки з могутніми країнами-партнерами. На моїх землях володарювали мудрі правителі, серед яких перша жінка, яка розумно княжила тут – княгиня Ольга, яка першою впровадила на Руських землях диференційовану систему оподаткування.

Поділитись
На карті

Князь Володимир, який охрестивши Київську Русь, зміцнив державу і отримав міжнародну повагу та авторитет. Князь Ярослав Мудрий, який взагалі зажив прізвиська «тесть Європи», не просто заручився підтримкою європейської спільноти, а увійшов в родинне коло могутніх держав, встановивши на привладні позиції своїх синів та доньок. Якщо цікаво дослідити місця пов’язані з постатями вище зазначених володарів, дивись рубрику «Я – історик».

Пам'ятник Володимиру Великому

Володимирський узвіз, 6

Поділитись
На карті

Пам'ятник Ярославу Мудрому

провулок Золотоворітський

Поділитись
На карті

Що ж стосується середньовіччя, то я був містом наділеним магдебурзьким правом, що давало мені широкі права і свободи для ведення ремісничих та торгових справ. А починаючи з 1798р в приміщенні ратуші магістрату відбулися перші київські контракти, які ознаменували собою цілу віху фінансово-ділового життя не тільки моїх городня та Південно-Західного краю, а й цілої імперії. Далі були цукровий і будівельний бум, моє розширення, збільшення та збагачення. Отже ти зрозумів, що я маю досить солідний досвід в бізнесі.

А що ж я можу запропонувати прагматичному туристу чи пак бізнесменові, який приїхав в справі до мене. Пам’ятаю з радянських часів гасло «молодим у нас дорога..» так от сьогодні молодь активно рухає бізнес процеси в перед і це не може не надихати. Колись, саме активна і просунута молодь створила феномен так званої кремнієвої долини в Каліфорнії. В мене теж розвивається власний інноваційний простір, це так би мовити місто в місті – UNIT.City. Це простір, який створений  для об’єднання освітніх, культурних, медичних, бізнесових, спортивних та розважальних об’єктів, що б малому і середньому інноваційному бізнесу надати доступ до необхідної інфраструктури та експертизи на одній території. Отже на сьогодні це мій особистий «кремнієвий провідник» в світ сучасних міжнародних інновації.

UNIT.Coworking

вул. Дорогожицька, 3, Кампус B9

Поділитись
На карті

Та не технологіями єдиними, живу сьогодні я. Для тебе 100% не секрет, що я завжди міг поєднувати досить полярні речі і на ряду з IT-технологіями, свого шаленого розвитку набирає модна  індустрія. Кияни хочуть вдягатись модно та з автентичним акцентом, я зараз не тільки про вишиванки.  В 2015 вдало стартував проект під назвою «Всі Свої», який мав на меті об’єднання на одній платформі українських виробників одягу, взуття, аксесуарів та прикрас, декору для дому, меблів та посуду. Пілот цієї ініціатив був настільки вдалим, що сьогодні на вулиці Хрещатик вже є два магазини. Один – одяг, взуття та аксесуари, а інший – посуд і декор для дому.

Всі свої

вул. Хрещатик, 27

Поділитись
На карті

А ще на вулиці Десятинній 12 регулярно проходять тематичні виставки, які збирають силу силенну відвідувачів. Як вже завітаєш туди, відвідавши той чи інший тематичний маркет, прогуляйся Андріївським узвозом або будь яким іншим маршрутом, який ти можеш підгледіти в рубриці «Я споглядач». А як зголоднієш, то йди на вулицю Сагайдачного в пошуках поживи, а для натхнення почитай рубрику «Я-гурман».

Окрім різних новаційних ініціатив, в мене ще купа затишних бізнес-центрів та коворкінг просторів для будь якого рівня бізнесу. Також я постійно приймаю регіональні та міжнародні промислові виставки і маю безліч міжнародних представництв впливових фінансових компаній.

І ще одне, за всій вік я пам’ятаю безліч впливових ділових людей, які приїздили до мене в справах. Побачивши мене в перше, вони хотіли лишитись зі мною назавжди. Чекатиму на тебе, мій діловий мандрівник. Твій Київ.

Відгуки Відгуки про організатора 0

Залиште свій відгук
UaEn