UaEn

Для користувачів

Про проект

Призначення guide.kyivcity.gov.ua

Створення агрегатору призначене для покращення якості послуг оприлюднення інформації та оперативного інформування мешканців територіальної громади Києва щодо діяльності виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та її структурних підрозділів, створення єдиного інформаційного простору.

Мета створення guide.kyivcity.gov.ua

Метою створення тематичного веб-агрегатора є забезпечення прав територіальної громади міста Києва на отримання достовірної інформації про структурні підрозділи виконавчого органу Київської міської ради (КМДА), районні в місті Києві державні адміністрації, підприємства, установи та організації, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва, та інформації про події та заходи, пов’язані з їх діяльністю.

Реєстрація акаунта

Навіщо реєструватися на guide.kyivcity.gov.ua?

Тільки зареєстровані відвідувачі, мають можливість залишати відгуки на сайті та додавати події.

Як зареєструватися?

Тисніть «Увійти» та обирайте зручний для вас спосіб реєстрації – за допомогою соціальної мережі Facebook, Google або сервісу Kyivopenid. Ваш профіль відразу стане активним – і додаткове підтвердження через електронну пошту не потрібне.

Які дані вказувати в профілі?

У профілі є вкладка «Налаштування», де можна вказати ім’я, прізвище, телефон, додати коротку інформацію про себе. Також ви можете змінити пароль до свого профілю на guide.kyivcity.gov.ua.

Розділ «Афіша»

Як додати свою подію на guide.kyivcity.gov.ua?

Щоб додати свою подію на карту guide.kyivcity.gov.ua спочатку зареєструйтесь. Для створення сторінки події необхідно виконати наступне:

  • натиснути іконку «Додати» і обрати у вікні «Подія»;
  • ввести назву події та натиснути кнопу «Далі»;
  • ввести всю необхідну інформацію: назву події (укр та англ), опис (укр та англ), дати події, ключові слова, ціни;
  • ввести адресу або обрати місце проведення події із бази сайту;  
  • ввести дані організатора, телефон, e-mail, посилання на соціальні мережі;
  • додати горизонтальну афішу; 
  • натиснути «Опублікувати».

Коли моя подія з’явиться на guide.kyivcity.gov.ua?

Сторінка вашої події з’явиться на порталі після проходження перевірки у порядку черги. Якщо ваша подія відповідає тематиці порталу і ви коректно додали всю інформацію, адміністратор сайту активує її. 

Які події я можу додати?

На портал guide.kyivcity.gov.ua ви можете додати цікаві події, що відбуваються у Києві та належать до таких тематик: культура, освіта, їжа та напої, бізнес, відпочинок, спорт, з дітьми, романтика, безкоштовно, здоров’я, суспільно-політичне.

Скільки подій я можу додати?

Ви можете додати необмежену кількість цікавих подій.

Як я можу керувати своїми подіями?

Список усіх ваших подій доступний у вашому особистому кабінеті. Ви можете редагувати сторінки всіх своїх подій, здійснивши авторизацію на сайті. Після кожного редагування подія потрапляє на модерацію і буде активована після затвердження адміністратором.

Зміна налаштувань

Як змінити пароль на порталі?

Змінити пароль можна у вкладці «Налаштування» в меню профілю.

Як видалити профіль?

Акаунт може видалити адміністратор сайту після отримання заявки на пошту: [email protected].

UaEn
Приєднуйтесь до нас в соцмережах