UaEn

Як дістатися?

Авіасполучення

Київ має два міжнародні аеропорти. Перший – аеропорт «Бориспіль», який є найбільшим в Україні та має трансконтинентальний статус. Понад 40 національних і зарубіжних авіакомпаній здійснюють з «Борисполя» пасажирські та вантажні перевезення за більш ніж 70 регулярними маршрутами по всьому світу. Аеропорт обслуговує понад 15 млн. пасажирів щороку. Він має чотири термінали, хоча активно експлуатуються лише два – «D» і «F».

Не зважаючи на те, що аеропорт знаходиться за 29 км від Києва, дістатися до нього можна швидко і зручно користуючись громадським транспортом.

Можна скористатися автобусом SkyBus, який курсує між Південним залізничним вокзалом та терміналами. Автобус їздить цілодобово з регулярністю 15 хв вдень та 45 хв вночі. Квиток, який коштує 50 грн., що менше 2 $, можна купити на сайті, в касі вокзалу, або у водія. Також до аеропорту можна дістатися спеціальною електричкою «Київ-Бориспіль Експрес», на яку можна сісти на Центральному, або Дарницькому вокзалі. Дорога електричкою, чи автобусом однаково займе 40-50 хв.

Аеропорт «Київ» ім. І. Сікорського – другий найбільший пасажирський міжнародний аеропорт України. Знаходиться він лише за 8 км від центру міста, тож дістатися до нього можна автобусом, маршрутками, або тролейбусами. Один з них курсує також вночі.

Залізничне сполучення

Київ має три залізничні вокзали – Центральний, Південний та Приміський. Усі вони знаходяться поряд та обслуговують потяги внутрішнього і міжнародного сполучення. Залізниця в Україні має дуже розгалужену мережу, тож потягом можна дістатися практично в будь-яке місто країни. Усі потяги мають різні класи комфорту – СВ, купе та плацкарт. В найбільші міста країни зі столиці можна дістатися експресами в першому, чи другому класі.

Квиток на потяг можна купити на сайті Укрзалізниці, який працює трьома мовами, зокрема, англійською. Також можна купити квиток за будь-яким напрямком в межах країни в будь-якій касі країни. Квитки на міжнародні рейси можна придбати лише в міжнародних касах. А раптом ви спізнюєтеся на потяг і не маєте квитка, то щоб не стояти в черзі, можна звернутися в експрес-касу, яка продає квитки навіть за 15 хв. до відправлення потяга. Якщо ви квиток вже купили, але плани щодо поїздки змінилися, квиток можливо здати і повернути частину його вартості.

UaEn