UaEn
Все місто

Посольства в Києві

Посольства
Очистити

У Києві розташовані численні посольства, які виконують важливу роль у відносинах міжнародної спільноти та Україною. Посольства є представництвами держав і надають дипломатичні послуги громадянам своїх країн, які перебувають у Києві або потребують консульської підтримки.

В посольствах ви можете отримати інформацію та підтримку щодо візових питань, консульських послуг, паспортних питань та інших консультаційних сервісів. Вони також забезпечують захист та допомогу громадянам своїх країн, які перебувають у Києві у разі надзвичайних ситуацій або правових проблем.
Посольства в Києві також відіграють важливу роль у розвитку економічних, політичних та культурних відносин між Україною та іншими державами. Вони організовують різноманітні заходи, такі як виставки, конференції, культурні події та зустрічі, що сприяють обміну ідеями та співпраці між країнами.
Як громадянин, який потребує консульської підтримки або має інтерес до діяльності певного посольства, ви можете звернутися до них за допомогою контактних телефонів, електронної пошти або веб-сайту посольства.
 

Як отримати візу в посольстві Києва?

Процедура отримання візи в посольстві Києва залежить від країни, яку ви представляєте. Рекомендується зв'язатися з консульським відділом посольства і дізнатися про необхідні документи, процедури та вимоги для отримання візи.

Які консульські послуги надають посольства в Києві?

Посольства в Києві надають різноманітні консульські послуги, включаючи візову підтримку, видачу документів, консультації щодо громадянства та паспортів, надання допомоги у разі надзвичайних ситуацій тощо. Кожне посольство може мати власний перелік послуг, тому рекомендується звернутися до веб-сайту посольства або зателефонувати для отримання детальної інформації.

Як знайти адресу та контактні дані посольства у Києві?

Адреса та контактні дані посольства у Києві зазвичай доступні на офіційному веб-сайті посольства або на сайті Міністерства закордонних справ України. Ви також можете знайти цю інформацію в онлайн-довідниках або шукати за назвою країни та у пошукових системах.

FAQ

Вам стало зле?
Зверніться в одну з лікарень міста:

Карта лікарень

Не переживайте, поліція вам допоможе.

Перейдіть за посиланням на карту поліцейських відділків або консульств:

Поліцейські відділки  Консульства

Скористайтеся службами таксі:

BOLT    UBER    UKLON

Або сервісами міста:

Мапа міста Детальніше про транспорт Маршрути містом

Замовте гіда в професійних організаціях

Замовити гідів

Ви можете розміняти гроші у будь-якому відділенні банків.

Будь ласка, перейдіть до переліку банків за посиланням:

Карта банків

Скористайтеся велопрокатом.

Будь ласка, перейдіть до переліку велопрокатів за посиланням:

Карта велопрокатів

Скористайтеся картою вбиралень.

Всі вбиральні перевірено на 100%.

Карта вбиралень

Список
Мапа
UaEn