UaEn
Все місто

Пам'ятники Києва

Пам'ятники
Очистити

Дізнайтеся більше про вражаючу колекцію пам'ятників у Києві, які втілюють історичні події, видатних особистостей та національну гордість. Від пам'ятників Т. Г. Шевченку та Богдану Хмельницькому до архітектурних шедеврів, таких як Лядські ворота на Майдані Незалежності та Арка Свободи, кожен пам'ятник має свою унікальну історію та символіку.

Розкрийте таємниці цих витоків культурної спадщини та дізнайтеся, як вони стали невід'ємною частиною київського пейзажу. Завітайте до Пам'ятника засновникам Києва у Наводницькому парку та поцікавтесь про значення цього символу міста. Доторкніться до статуй на Софійській площі та відчуйте величність минулого. Подивіться на Монумент Незалежності та відчуйте його символіку в контексті української історії. Кожен пам'ятник розповідає свою історію та збагачує культурну спадщину Києва. Досліджуйте, відчувайте та насолоджуйтесь красою цих витоків минулого, які знаходяться у серці столиці.

Які найвідоміші пам'ятники в Києві?

У Києві знаходиться багато найвідоміших пам'ятників, серед яких Пам'ятник Т. Г. Шевченку, Лядські ворота на Майдані Незалежності, Пам'ятник засновникам Києва у Наводницькому парку, Фонтан «Самсон» на Контрактовій площі, Пам'ятник Богдану Хмельницькому на Софійській площі, Монумент Незалежності та Арка Свободи українського народу.

Чи є можливість відвідати ці пам'ятники та дізнатися про їх історію?

Більшість пам'ятників в Києві є відкритими для відвідувачів. Ви можете роздивитися їх зблизька, доторкнутися до історії та дізнатися більше про кожен пам'ятник. Деякі мають інформаційні таблички або екскурсійні програми, які надають додаткову інформацію про їх значення та походження.

Чи є гіди, які проводять екскурсії до пам'ятників у Києві?

Відповідь: Так, у Києві є багато гідів та туристичних агентств, які організовують екскурсії до пам'ятників міста. Це може бути прекрасний спосіб познайомитись з історією та цікавими фактами про кожен пам'ятник, а також дізнатись більше про їх символіку та значення. Гіди забезпечать цікавий наратив, розкажуть цікаві історії та відповідатимуть на всі ваші запитання. Навіть якщо ви вже відвідували деякі пам'ятники раніше, екскурсія з гідом дозволить глибше зрозуміти значення цих культурних скарбів.

FAQ

Вам стало зле?
Зверніться в одну з лікарень міста:

Карта лікарень

Не переживайте, поліція вам допоможе.

Перейдіть за посиланням на карту поліцейських відділків або консульств:

Поліцейські відділки  Консульства

Скористайтеся службами таксі:

BOLT    UBER    UKLON

Або сервісами міста:

Мапа міста Детальніше про транспорт Маршрути містом

Замовте гіда в професійних організаціях

Замовити гідів

Ви можете розміняти гроші у будь-якому відділенні банків.

Будь ласка, перейдіть до переліку банків за посиланням:

Карта банків

Скористайтеся велопрокатом.

Будь ласка, перейдіть до переліку велопрокатів за посиланням:

Карта велопрокатів

Скористайтеся картою вбиралень.

Всі вбиральні перевірено на 100%.

Карта вбиралень

Список
Мапа
UaEn