UaEn
Все місто

Музеї Києва

Музеї
Очистити

Дізнайтеся більше про захоплюючий світ музеїв у Києві, які втілюють багатовікову історію, культуру та мистецтво. Київ має безліч унікальних музеїв, які розкривають нам надзвичайні колекції, надихають і розширюють наше розуміння світу. Від національних заповідників до музеїв народної архітектури, від мистецьких галерей до тематичних виставок, Київ має багатий вибір музеїв, які пропонують незабутні шедеври.

Запрошуємо вас зануритися у світ культурних скарбів, дослідити виставки, зазирнути в минуле, відчути пульс сучасності та відкрити нові перспективи. Насолоджуйтеся багатством музейних експозицій, які відображають багатство культурної спадщини та надають незабутні враження для всіх відвідувачів. Заплануйте свою подорож до музеїв Києва, де кожен шедевр стає свідком величі та творчості людства.

Які види музеїв можна відвідати в Києві?

В Києві ви знайдете різноманітні види музеїв, включаючи національні заповідники, мистецкі, історичні, народної архітектури, тематичні та багато інших.

Які музеї в Києві є особливо популярними серед відвідувачів?

Серед найпопулярніших музеїв в Києві варто виділити Національний заповідник "Софія Київська", Національний музей народної архітектури та побуту України "Пирогово", Національний музей Тараса Шевченка, Музей "Становлення української нації" та Київську картинну галерею.

Чи є музеї, які підходять для відвідування з дітьми?

Так, в Києві є музеї, які спеціально орієнтовані на дітей, такі як Музей мікромініатюр Миколи Сядристого, Парк "Україна в мініатюрі" та Музей історії туалету. Вони пропонують цікаві та інтерактивні експозиції, які зацікавлять навіть найменших відвідувачів.

FAQ

Вам стало зле?
Зверніться в одну з лікарень міста:

Карта лікарень

Не переживайте, поліція вам допоможе.

Перейдіть за посиланням на карту поліцейських відділків або консульств:

Поліцейські відділки  Консульства

Скористайтеся службами таксі:

BOLT    UBER    UKLON

Або сервісами міста:

Мапа міста Детальніше про транспорт Маршрути містом

Замовте гіда в професійних організаціях

Замовити гідів

Ви можете розміняти гроші у будь-якому відділенні банків.

Будь ласка, перейдіть до переліку банків за посиланням:

Карта банків

Скористайтеся велопрокатом.

Будь ласка, перейдіть до переліку велопрокатів за посиланням:

Карта велопрокатів

Скористайтеся картою вбиралень.

Всі вбиральні перевірено на 100%.

Карта вбиралень

Список
Мапа
UaEn