Закінчено

Дата та час

Add to calendar
СР 01 лип 11:00 - НД 12 лип 20:00

Ціна

Ціна

Безкоштовно

Адреса

The Naked Room, вул. Рейтарська, 21

Про подію

The Naked Room запрошує на нову виставку Антона Саєнко “Марево”. Виставка продовжує серію подій The Naked Statement. Формат передбачає короткі виставки, акції та pop-up експозиції, які відбуватимуться протягом декількох днів у проміжку між проектами основної програми галереї.

“Марево” — це, мабуть, найнепевніша виставка в галереї The Naked Room. Її автор, Антон Саєнко, є парадоксальним художником. Він працює з нетривкими й ефемерними матеріялами та формами — перформансом, ленд-артом, інтервенціями в галерейний простір, але робить це як справжній монументаліст. Його роботи зазвичай зроблені зі сміття чи повітря. Однак своїм масштабом вони буквально трансформують простір, в якому знаходяться, та людину, що з ними взаємодіє. Побачити їх наживо, щоправда, щастить не всім, а зберігаються вони у формі документації (фото- та відео-).

Трохи більше року тому ми дізналися, що Саєнко також має студійну практику й займається живописом. Його полотна видавались чимсь геть протилежним окресленому вище підходу. Скрупульозно виписана живописна поверхня із тонкими нашаруваннями різних тонів, що створюють ефект складного й мерехтливого кольору. В полотнах упізнавалась присутність фігуративу. Проте його функція була не окреслити сюжет, а радше навпаки — дедалі більше розмити визначеність від того, що ми насправді бачимо.

Ми запропонували Антону експонувати ці полотна в The Naked Room, він погодився, й ми запланували виставку. Однак згодом ми дізналися, що під “цими полотнами” художник розумів дещо інше, ніж кураторки. Вони продовжили жити в майстерні активним життям, і кожен наш наступний візит в студію дивував новими зображеннями. Антон залишився відданий перформативному підходу до мистецтва, й навіть сьогодні продовжує писати на тих самих полотнах поверх попередніх шарів. Якщо йдеться про зображення, то направду він переписав чи записав свої роботи вже разів зі п’ять. Але насправді він не має наміру створювати зображення, навіть абстрактне, засобами живопису. Антону радше йдеться про живопис-як-такий, якщо розуміти його як безперервний процес культивування кольору.

“Марево” в цьому сенсі стане точкою тимчасової зупинки цього процесу, який ми зможемо зафіксувати наживо в просторі галереї The Naked Room.

Марія Ланько, Лізавета Герман
кураторки The Naked Room.

Антон Саєнко народився 1989 р. в Сумах. 2019 року закінчив Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури. Випускник курсу “Сучасне мистецтво” у Кyiv Academy of Media Arts (2015). Постійний учасник лендарт симпозіуму “Могриця”. Лауреат Спеціальної премії Shcherbenko Art Center (2015). Живе і працює в Києві.

Вхід вільний.

Запрошуємо до перегляду виставки одночасно не більше 5 гостей в захисних масках. Пригощаємо парфюмованим антисептиком.


Додаткова інформація:
+38 050 014 5282
hello@thenakedroom.com

The Naked Room
Рейтарська, 21
щоденно з 11:00 до 20:00

Відгуки 0

Залиште свій відгук

Поруч з Антон Саєнко. Марево

Проходить зараз
Безкоштовно | Виставка

Чорнобиль. Подорож

Дата та час

Add to calendar
НД 13 чер 10:00-20:00
Проходить зараз
Виставка

Фотовиставка «Янголи Чорного моря»

Дата та час

Add to calendar
НД 13 чер 10:00-19:00
Завтра
Лекція | Виставка

Проєкт "Задзеркалля душі"

Дата та час

Add to calendar
ПН 14 чер 10:00-16:30
Проходить зараз
Виставка

Виставка творів графіки Василя Вечерського "Де разом думка й почуття"

Дата та час

Add to calendar
НД 13 чер 10:00-17:30
Проходить зараз
Культура | Виставка

Виставка "I am here... Іди за моїм світлом"

Дата та час

Add to calendar
НД 13 чер 09:00-17:00

Найближчі події

Офіційний веб-агрегатор
заходів і подій
м. Києва

вул. Хрещатик, 36, м. Київ, 01044
пн-чт з 9:00 до 18:00, пт з 9:00 до 16:45
Перерва з 13:00 до 13:45