UaEn
Все місто

Поліція Києва

Поліція
Очистити

Поліція у Києві забезпечує порядок у столиці України. Вона відповідає за забезпечення правопорядку, запобігання злочинам та розслідування правопорушень. Поліцейські проводять патрулювання вулиць, реагують на виклики громадян та надають допомогу у надзвичайних ситуаціях.
Одним з важливих напрямків роботи поліції є забезпечення дорожньої безпеки. Вони здійснюють контроль за дотриманням правил дорожнього руху, виконують патрулювання доріг та реагують на аварії. Поліцейські також проводять роз'яснювальну роботу серед громадян щодо безпечної поведінки на дорозі та вживання заходів безпеки.

Поліція у Києві надає різноманітні консультаційні послуги громадянам. Ви можете звернутися до них для отримання інформації про права та обов'язки, пов'язані з безпекою та правопорядком. Також, ви можете повідомити поліцію про правопорушення, або звернутися за допомогою у випадку надзвичайних ситуацій.

Як повідомити про правопорушення у Києві?

Щоб повідомити про правопорушення у Києві, ви можете зателефонувати на номер гарячої лінії поліції або звернутися до найближчого відділення поліції особисто. Також, ви можете скористатися мобільним додатком поліції для подання заяви.

Як отримати консультацію від поліції у Києві?

Щоб отримати консультацію від поліції у Києві, ви можете зателефонувати на гарячу лінію поліції або звернутися до найближчого відділення поліції особисто. Поліцейські нададуть вам інформацію та консультацію щодо питань безпеки, правопорядку та інших відомостей.

Чи надає поліція в Києві інструкції щодо безпеки?

Так, поліція в Києві надає інструкції та рекомендації щодо безпеки громадянам. Вони проводять роз'яснювальні кампанії, організовують лекції та тренінги щодо безпеки на вулицях, в школах та інших громадських місцях. Інформацію про ці заходи можна отримати на офіційному веб-сайті поліції або звернутися до найближчого відділення поліції.
 

FAQ

Вам стало зле?
Зверніться в одну з лікарень міста:

Карта лікарень

Не переживайте, поліція вам допоможе.

Перейдіть за посиланням на карту поліцейських відділків або консульств:

Поліцейські відділки  Консульства

Скористайтеся службами таксі:

BOLT    UBER    UKLON

Або сервісами міста:

Мапа міста Детальніше про транспорт Маршрути містом

Замовте гіда в професійних організаціях

Замовити гідів

Ви можете розміняти гроші у будь-якому відділенні банків.

Будь ласка, перейдіть до переліку банків за посиланням:

Карта банків

Скористайтеся велопрокатом.

Будь ласка, перейдіть до переліку велопрокатів за посиланням:

Карта велопрокатів

Скористайтеся картою вбиралень.

Всі вбиральні перевірено на 100%.

Карта вбиралень

Список
Мапа
UaEn