UaEn

Туризм

Київ — одне з найбільших і найстаровинніших міст Європи. Він може похизуватися культурно-історичними пам’ятками світового значення. З нами ви маєте доступ до всіх визначних цікавинок української столиці.

Маршрути

Туристичний маршрут №1

Під час цього маршруту ви відчуєте історичний дух Києва, прогулявшись легендарними вулицями й площами та роздивившись значущі пам’ятки минулого.

Туристичний маршрут №2

Цей маршрут дозволить зазирнути в саме серце столиці та роздивитися його головні історичні та сучасні туристичні пам’ятки.

Туристичний маршрут №3

Поєднати сучасний центр міста з історичним Подолом, побачити одну з найбільших православних святинь України та якнайбільше сконцентруватися на парках дасть змогу цей маршрут. 

Веломаршрут

Подорожуючи велосипедом, ми стаємо ближчими до міста, краще його відчуваємо. Наприклад, під час цього маршруту можна добре роздивитися одну з найдавніших площ та нову візитівку столиці.

Туристичний маршрут №5

Маршрут столицею, на якому ви зустрінетеся з двома зовсім різними, але однаково визначними пам’ятками. 

Туристичний маршрут №6

Сирецький дендропарк, Бабин Яр, Кирилівська церква. Цей маршрут, без сумніву, не обійдеться без глибоких емоцій.

Інклюзивний туристичний маршрут

3D-мініатюри Софійського собору, фонтану Архистратига Михаїла та пішохідно-велосипедного мосту дозволять людям з порушеннями зору дізнатися про ці пам’ятки та «побачити їх руками». 

Інклюзивний туризм

Інклюзивний маршрут

Київські цікавинки стають доступними для всіх — презентуємо спеціальні маршрути з пандусами для людей з обмеженими можливостями.

Інклюзивні музеї

Київ постійно працює над збільшенням ступеня участі всіх громадян у соціумі — тепер його розваги стали більш доступними.

UaEn