Через чотири дні

Дата та час

Add to calendar
ЧТ 21 жов 19:00-21:30

Ціна

Ціна

Потрібна реєстрація

Адреса

Київський національний академічний театр оперети, вул. Велика Васильківська, 53/3

Посилання

Сайт

Сайт

Про подію

Концерт британської музики на головній сцені Національної оперети України – ключова подія україно-британського проєкту «Автентична британська музика. Бірмінгем-Київ», створеного за підтримки УКФ та Британської Ради.

Концерт «Автентична британська музика. Бірмінгем-Київ» стане для українських слухачів путівником британської музичної культури.
Програма концерту складена з найпопулярніших британських творів різних епох: прозвучать народні мелодії та їхні сучасні інтерпретації, хорові твори та інструментальні композиції, фрагменти семіопер часів бароко, музика з оперет і опер ХІХ і ХХ століть, твори Айвора Герни, Х'юберта Перрі, Генрі Перселла, Едварда Елгара, Георга Фрідріха Генделя.

Під час підготовки до концерту ментор з Британії, професор вокального мистецтва Королівської Музичної Академії, хоровий диригент Норвічського собору (Norwich Cathedral), вокаліст Бірмінгемської опери Марк Вайльд проведе майстер-класи для українських солістів-вокалістів та хору. Марк Вайльд особисто виконає в концерті кілька творів, серед яких улюблена британцями лірична Кашмірська пісня (Kashmiri Song).
Хор хлопчиків та юнаків КДМЛ ім. М.Лисенка, братиме участь у волонтерських заходах проєкту, а спеціально для концерту хлопці готують шотландські народні пісні в обробках легендарного українського композитора Олександра Кошиця.

Проєкт, присвячений пам'яті режисера, фундатора і художнього керівника Бірмінгемської опери Грема Віка, відомого в світі своїми новаторськими постановками.

«Опера належить кожному», – стверджував Грем Вік і доводив це, залучаючи до участі у своїх постановках тих, хто просто любить оперу, яку він вважав демократичною і доступною для всіх.

Концерт відбудеться на головній сцені Національної оперети України, вхід – безкоштовний, за умови реєстрації.

Увага, лінк реєстрації буде активним з 25 вересня!

Відгуки 0

Залиште свій відгук

Поруч з Автентична британська музика. Бірмінгем-Київ

Завтра
Безкоштовно | Виставка

«Дім, що рятує»

Дата та час

Add to calendar
ПН 18 жов 12:00-17:00

Найближчі події

Офіційний веб-агрегатор
заходів і подій
м. Києва

вул. Хрещатик, 36, м. Київ, 01044
пн-чт з 9:00 до 18:00, пт з 9:00 до 16:45
Перерва з 13:00 до 13:45