UaEn
Закінчено

Дата та час

Add to calendar
ПТ 30 чер 18:00 - НД 16 лип 19:00

Про подію

З 30 червня по 16 липня в ЦСМ «Білий Світ» експонуватиметься групова виставка колажу «Діти Доктора Франкенштейна 2».

 

«Колаж передбачає майбутнє і показує, як змінилося минуле. Одним із перших колажистів-експериментаторів був доктор Франкенштейн, який успішно втілив надскладну операцію зі з'єднання нез'єднуваного і оживлення мертвого образу – завдяки створенню конотативних зв'язків, експлуатації ілюзій зрощення і мутацій. Доктор Франкенштейн добре усвідомлював, що він сам є колажем, смертним колажем, як і кожен із нас. Тому й сподівався створити колаж, що оживе. Ми, діти Франкенштейна, продовжуємо його справу і подорожуємо по звивистим швам, стикам, накладкам у пошуках місця, яке прийме цілющу іскру.

 

До колажу неможливо звикнути, адже він викликає обурення і небажання визнавати використання чужого надбання, він дражнить насмішкою і навіть знущанням. Колаж всесильний, бо він давно поглинув цивілізацію. Немає місця на землі не колажу. Мислення апріорі колажне» – О. Ляпін.

 

На виставці будуть представлені резидентки колажної майстерні CUTOUT: Валерія Мірошнікова, Вікторія Остренко, Наталія Охман, Зю Побережнюк, Ганна Русява, Аннет Сагаль, Катя Сита, Ольга Сита, Міла Чепрасова, Марія Шапранова;

та митці: Юрій Болса, Анна Войтенко, Тіберій Сільваші, Ярослав Голубчик, Андрій Дутченко, Анатолій Квітка, Євген Коршунов, Олександра Кришовська, Антон Логов, Олександр Ляпін, Олександр Мещеряк, Ірина Рилач (Книга), Андрій Страхов, Олександра Чічкан, Flora Gatsenko.

 

Куратори: Олександр Ляпін, Аннет Сагаль, Катя Сита, Ольга Сита

Відкриття відбудеться 30 червня о 18:00.

Музичний супровід: DJ сет від ANNETE

Виставка триватиме до 16 липня

Адреса: Київ, вул. Євгена Чикаленка, 21а

Розклад роботи галереї: ср-нд – 11:00-19:00; пн-вт – вихідні.

Вхід вільний

Відгуки Відгуки про організатора 0

Залиште свій відгук

Поруч з Групова виставка «Діти Доктора Франкенштейна 2»

Культура
Розваги
Історія
Театр
Музика
Культура | Розваги | Історія | Театр | Музика

Я вернусь до своєї Вітчизни…

Дата та час

Add to calendar
СР 24 лип 11:00-17:00

Міні-курс з паяння для початківців

Дата та час

Add to calendar
СБ 27 лип 09:00-13:00
UaEn