UaEn
Закінчено

Дата та час

Add to calendar
НД 09 січ 19:00-23:00

Ціна

Ціна

250-1290 грн

Адреса

CARIBBEAN CLUB вул. Симона Петлюри, 4

Телефон

Call

(067) 224-41-11

Посилання

Сайт

Сайт

Про подію

19 грудня та 9 січня – різдвяні вечори для поціновувачів оркестрового джазу та епохи свінгу у виконанні Aniko Dolidze Big Band.

Провідні джазові музиканти Україні на чолі з чарівною Аніко Долідзе представлять святкову програму Merry Swinging Christmas.

Merry Swinging Christmas – це різдвяне диво помножене на магію свінгу. Сімнадцять інструменталістів та солістка і бренд-лідер проєкту Аніко Долідзе знову зустрінуться на сцені заради головної мети своєї творчості – дарувати радість слухачам.

Як і все прекрасне, оркестр вокалістки Аніко Долідзе з'явився завдяки величезній любові – любові до свінгу. Тому у програмі концерту пролунають різдвяні пісні в класичних свінгових аранжуваннях, а також хіти Оркестру Глена Міллера з трофейного кіно «Серенада Сонячної долини», які стали символами Нового року та Різдва.

A Christmas Song, Jingle bells, I'll be home for Christmas, Santa Claus is coming to town – доносяться звідусіль напередодні свят, поки в передсвятковій метушні ми купуємо подарунки і завершуємо минулорічні справи, встигаємо привітати близьких і заскочити на корпоратив. Але часом ми не встигаємо відчути цей дух Різдва, який живе у старих фільмах, мандаринних кірках, дзвіночках і випадковій посмішці перехожого.

19 грудня та 9 січня відпочинемо від святкової метушні, згадаємо рік, що минає, помріємо про майбутнє та відчуємо Merry Swinging Christmas в компанії Aniko Dolidze Big Band.

Не пропустіть музично-казковий концерт в затишній атмосфері Caribbean Club Concert-Hall!

Відгуки Відгуки про організатора 0

Залиште свій відгук

Поруч з Merry Swinging Christmas

Українці на Монмартрі. Кураторські екскурсії

Дата та час

Add to calendar
НД 21 кві 15:00-16:00
Культура
Культура

Українці на Монмартрі. Виставковий проєкт

Дата та час

Add to calendar
СР 01 тра 11:00-18:00
UaEn