UaEn
Закінчено

Дата та час

Add to calendar
ВТ 07 бер 16:00 - СР 22 бер 17:00

Ціна

Ціна

80 грн

Київ

Про подію

Запрошуємо вас на виставку Костянтина Роготченко "Місто, якого немає" у нашому музеї. Відкриття відбудеться 7 березня з 16:00 до 18:00 (вхід на відкриття вільний).

"Художник належить до покоління, яке виросло у незалежній Україні. Це люди, які не знали сваволі тоталітарного устрою. Костянтин Роготченко за двадцять років у образотворчому мистецтві здолав шлях від міцного реаліста-академіста до концептуального екзистенційного аналітика. За його розповіддю: «Після спроб себе в графіці я навчився мислити лінійними величинами. Утім, в цій царині я відчув певну творчу обмеженість. Занурився у живопис. Спочатку мислив реалістично, в дусі початківців. Згодом подолав страх і наважився абстрагувати форму, ховаючи в ній власні підсвідомі сюжети. Як не парадоксально, але саме абстрактний живопис впритул наблизив мене до усвідомлення реальності, дозволив проникнути в сутність сьогодення, сукупності його драматичних відрухів, інтелектуальних звершень, психологічних напруженостей, осягнути ті речі, які сприймаються лише інтуїтивно. Усю цю специфіку я намагаюся структурувати за допомогою логіки ліній та строгої геометрії форми». 
Як і решта митців, Костянтин живе у декількох вимірах. Митець вміє бачити, що було і що буде. Лихо, що кружляло довколо і врешті прийшло кровопролитною війною до мирної України, він побачив і відчув набагато раніше. Про це свідчать мінорні картини, зроблені раніше – «Палаюче море», «Війна за Україну», «Місто, якого немає»... На жаль, ці твори стали пророчими. А от живопис останніх років, навпаки, світлий, радісний, веселий, життєдайний. Митець уже давно побачив і відчув Перемогу над ворогом. Так і буде. 
Ця виставка присвячена містам, селам, селищам, хуторам звідки не за своєю волею змушені були виїхати люди. Мовою образотворчого мистецтва живописець Костянтин Роготченко запевняє – життя повернеться, міста відбудуються, садки зацвітуть і солов’ї, не лякаючись гарматних вибухів, як і раніше заспівають в нашім краї. Усе буде Україна".
Олексій Роготченко, мистецтвознавець.


Повна вартість вхідного квитка на виставку від 08.03 — 80 грн.

Відгуки Відгуки про організатора 0

Залиште свій відгук

Поруч з Місто, якого немає

Культура
Культура

Українці на Монмартрі. Виставковий проєкт

Дата та час

Add to calendar
СР 01 тра 11:00-18:00

Українці на Монмартрі. Кураторські екскурсії

Дата та час

Add to calendar
НД 19 тра 15:00-16:00
UaEn