UaEn
Закінчено

Дата та час

Add to calendar
НД 11 гру 11:00 - СБ 17 гру 17:00

Ціна

Ціна

150-490 грн

Адреса

Будинок архітектора вул. Бориса Грінченка, 7

Телефон

Call

(050) 386-74-10

Про подію

Дитяча театралізована вистава-казка – «Пригоди на свято Миколая» розрахована для дітей, але батькам також буде дуже цікаво поринути у справжню диво-пригоду! Під час перегляду, глядачі будуть спостерігати не просто казкову дію, але і безпосередньо приймати участь у деяких подіях, адже вистава інтерактивна.

Події вистави починаються у резиденції Святого Миколая, де його помічниця – Сніжинка-веселинка, виконує поручення Св. Миколая, а саме, займається відправкою запрошень на святкування для усіх діточок та усіх казкових героїв. Під час цього, до резиденції завітав містер Грінч… який, після чарівного зцілення його злого серця святом Різдва, став добрим казковим героєм і з радістю допомагає з організацією свята. Сніжинка- веселинка була дуже рада, коли останнє запрошення було відправлено… Але містер Грінч нагадав Сніжинці-веселинці, що не всі казкові герої приїдуть на свято… такі, як його колишні злі та темні «друзі». Але, Сніжинка-веселинка, вирішила негайно виправити це і сама особисто вручити запрошення вередливим казковим бешкетникам… Бо свято Святого Миколая та Нового року – то є диво, яке варто відчути кожним серцем.

Під час вистави, глядачів чекають неймовірні пригоди по казковим країнам і зустрічі з неочікуваними казковими героями. Діти «покатаються» на лижах, та пограють у веселі інтерактивні ігри.

Відгуки Відгуки про організатора 0

Залиште свій відгук

Поруч з Пригоди на свято Миколая

Новий рік
Розваги
Новорічна ялинка
Новий рік | Розваги | Новорічна ялинка

Зимова країна на ВДНГ

Дата та час

Add to calendar
ВТ 31 січ 10:00-21:00
UaEn