UaEn
Закінчено

Дата та час

Add to calendar
ПТ 18 лис 11:00 - НД 04 гру 19:00

Ціна

Ціна

Безкоштовно

Адреса

VAKULENKO ART CONSULTING вул. Костьольна, 8

Телефон

Call

(050) 333-37-67

Посилання

Сайт

Сайт

Про подію

Галерея Vakulenko Art Consulting представляє персональну виставку відомого сучасного українського митця та філософа Олександра Клименко «Відродження України. Ноосферно-Космічне мистецтво майбутнього».

Виставка триватиме з 17 листопада до 4 грудня 2022 року.
Графік роботи виставки:
середа – неділя: з 11:00 до 19:00;
понеділок − вівторок − вихідні дні.
Вхід на виставку − вільний.

«Перед людством відкривається величезне майбутнє, якщо воно зрозуміє це і не буде використовувати свою працю та розум на самознищення».
«Головне та характерне – це єдність людства. Воно йде до космічності свідомого життя».
Володимир Вернадський

«Ми втілюємо собою Космос, який досяг самосвідомості. Ми почали пильно вдивлятися в наше походження: зоряна речовина, яка міркує про зірок...
Ми відповідаємо за Землю. Ми зобов'язані вижити не тільки заради самих себе, але так само заради того давнього і величезного Космосу, який нас породив.»
Карл Саган, астрофізик

«Мій живопис не належить Землі виключно… У людині, у його свідомості лежить прагнення простору, тяжіння до відриву від кулі Землі…».
Казимир Малевич

Пропонуємо Вашій увазі проект-мрію про створення цікавої та притягальної цивілізаційної пропозиції України світові. Саме ідея щасливого та прекрасного ноосферно-космічного майбутнього людства є справжньою споконвічною мрією нашого народу, її пропонували у своїх філософських, наукових та художніх творах українські генії Сковорода, Вернадський, Малевич, Холодний та багато інших. Вкрай необхідну для сучасного людства, можливо взагалі рятівну теорію ноосфери перший в світі розробив саме академік Володимир Вернадський. Створене Олександром Клименко новітнє ноосферо-космічне мистецтво є засобом формування духовності, етичної суспільної думки, інструментом розвиваючого впливу на свідомість. Воно як би є новою, такою, що відповідає викликам нашого особливого часу візуалізацією ідей українських та світових філософів та вчених про щасливе майбутнє людства. Є носієм просвітницьких істин та уявлень, що прикрашають та покращують життя. Ноосферно-космчне мистецтво свідомо створене таким чином, що активує творчу енергію суспільства та кожного конкретного глядача, надає імпульс до самовдосконалення, до ноосферо-космічного прозріння та розвитку, дарує радість та відчуття свята буття.
Олександр Клименко

Відгуки Відгуки про організатора 0

Залиште свій відгук

Поруч з «Відродження України. Ноосферно-Космічне мистецтво майбутнього»

Новий рік
Виставка
Новий рік | Виставка
Виставка
Виставка

Виставка «Я співаю, отже існую»

Дата та час

Add to calendar
ПТ 27 січ 10:00-17:00
Історія
Суспільно-політичні
Виставка
Історія | Суспільно-політичні | Виставка
Виставка
Виставка
Виставка
Виставка

Виставка «Світи Григорія Сковороди»

Дата та час

Add to calendar
ПТ 27 січ 10:00-17:00
UaEn