Завтра

Дата та час

Add to calendar
НД 05 кві 10:00-18:00

Ціна

Ціна

Безкоштовно

Адреса

Державна бібліотека України для юнацтва, Голосіївський проспект, 122

В соцмережах

Про подію

Запрошуємо відвідати персональну виставку талановитої української художниці, вірменського походження, Марини Саркісян «Вірменське серце з українською душею, так геніально поєдналися в тобі…», яка присвячується святу весни та жіноцтва у рамках проєкту Art camp або творчий розвиток особистості.

Художниця розкриває у своїх роботах декоративний петриківський розпис та Хачкари – символ та серце Вірменії. У своїй творчості Марина не зупиняється на усталених сюжетах, постійно шукає новаторські підходи до створення робіт, удосконалює художню та професійну майстерність задля того, щоб і надалі радувати прихильників своєю творчістю. Членкиня Національної спілки майстрів народного мистецтва України та Спілки дизайнерів України. «Жінка Року 2017» в номінації «Жінка митець». Має численні нагороди та дипломи за свою творчість. Марина Саркісян брала участь у «Фестивалі писанок», де отримала диплом «Найкраща писанка в стилі петриківського розпису». Другий диплом, диплом «Абсолютного переможця» було вирішено присудити писанці Марини за результатами всіх трьох турів голосування (журі, народне голосування та інтернет-голосування). Багаторазова учасниця міських і міжнародних виставок, фестивалів та арт-проєктів.

Картини передають багатий духовний світ жінки-митця, місія якої − нести красу, гармонію та любов у світ. Як зазначає Марина Саркісян «Хочу пустити зернятка вірменського і українського декоративного мистецтва у серця і душі мільйонів людей, щоб кожен відчув і почув Душу і Серце двох народів, адже Петриківський розпис – душа України, а Хачкари – серце Вірменії».

Відгуки 0

Залиште свій відгук

Поруч з «Вірменське серце з українською душею" Виставка Марини Саркісян.

Безкоштовно | На вулиці | Майстер-клас

Місто Професій

Дата та час

Add to calendar
СБ 25 кві 12:00-16:00
Безкоштовно | Кіно

Показ фільмів для пенсіонерів у кінотеатрі «Жовтень»

Дата та час

Add to calendar
ПТ 10 кві 10:00-12:00

Розумне та сучасне місто: актуальні новини, анонси та добірки найближчих івентів, різні цікавинки та багато іншого.

Найближчі події

Офіційний веб-агрегатор
заходів і подій
м. Києва

вул. Хрещатик, 36, м. Київ, 01044
пн-чт з 9:00 до 18:00, пт з 9:00 до 16:45
Перерва з 13:00 до 13:45