UaEn
Закінчено

Дата та час

Add to calendar
СР 30 лис - СР 30 лис 20:00

Ціна

Ціна

290-590 грн

Адреса

CARIBBEAN CLUB вул. Симона Петлюри, 4

Телефон

Call

(067) 224-41-11

Посилання

Сайт

Сайт

Про подію

Проект «Чорного квадрата», який має просто шалену популярність. Отже, час прийшов. Поговорити відверто про Це.

Не треба удавати, що вас конкретно це не стосується, і взагалі, ви не розумієте, про що йдеться. Так, ми ведемо відверту розмову. Через вистави про Це. Ми даємо вам найсильніші та швидкодіючі ліки проти депресії та поганого настрою. Це супер-мега-екстра комедії!

Вистави про те, якими обхідними, іноді просто немислимими шляхами пара людей (хоча, не завжди тільки пара) приходить або не приходить до відвертості і якими химерними способами намагаються потім піти від наслідків.

Комедія дуже яскрава та соковита - тому що про нас, тому що про відверте та кохання. А це дуже рідко буває сумним або нудним. Але і глядач із тонким відчуттям теж зловить свій катарсис. Постановка для дорослих людей, - не по паспорту, а за станом душі. Також небажані глядачі з поглядами ханжі на світ, і особливо без почуття гумору. А любителі чорного гумору отримають подвійний кайф! Дітей категорично не приводити!

Ну, і наостанок. Шлях до радості у кожного свій. Але якщо театр допомагає позбутися брехні, вчить довірі та дає віру в кохання - хай живуть вистави про Це!

Відгуки Відгуки про організатора 0

Залиште свій відгук
UaEn